Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan mondják,hogy milyen jó alakom van,és mostanában egészen meg is vagyok elégedve magammal,azonban egy dolgon még mindig nem tettem túl magam,az pedig a belső combom.

Szerintem undorító és kicsit narancsbőrös is,de csak háturól és csak pár mm-t,de az nagyon látszik szerintem.

Medencés buliba fogok menni és nagyon elment a kedvem tőle,mert nem érzem jól magam így a testemben.

Fiúk,ti mit gondoltok erről?Ennyire ezt fogja mindenki nézni rajtam,vagy nem annyira tűnik fel nektek?



2017. máj. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha látszódnál, még lehetne is válaszolni értelmesen a kérdésre.
2017. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eléggé nagy ellentmondás,hogy az első mondat önfényezés,a második meg az,hogy undorodsz magadtól.

gyogyósoknál vannak ilyen szélsőségek.

gyere egyenesbe agyilag ne pedig a valagad döntse el az önértékelésed.

ha pedig mégis ennyire izgat,akkor ne a csodát várjad,hanem kezdjél el diétázni meg edzeni,hogy csökkenjen a testzsír százalékod és eltűnjön az ami zavar téged.

2017. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Kép nélkül ezt nem lehet megmondani. Lehet semmi nincs csak túl aggódod.
2017. máj. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkit sem fog érdekelni
2017. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!