Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van "haszna" az ugrókötelezésnek?

Van "haszna" az ugrókötelezésnek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy túlsúlyom van, fogyni szeretnék. Tudom, hogy vannak jó sportok, amivel lehet, például nagyon sokszor megpróbáltam kocogni, de ki nem állhatom, egyszerűen nem megy. A sétálás meg nem nagy kihívás, mert a súlyom ellenére egész sportos vagyok.

Edzőterembe szeretnék majd járni, de jelenleg nincsen rá pénzem, ezért az jutott eszembe, hogy mivel amúgy is szeretek ugrókötelezni, csinálhatnám azt minden nap egy órát.

Helyes étkezés mellett lehet értelme az ugrókötelezsnek, mint sportnak, vagy ez is amolyan "látszatedzés" lenne, mint amikor fél kilós kis rózsaszín súlyzócskákat emelget valaki 3*10 ismétlésben és annyi.


2017. máj. 5. 16:54
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Állóképességi edzesnek és kalóriát égetni jó lesz, így könnyebben kerülsz kalória mínuszba, ha a kaja is rendben.
2017. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 óra tempós kötelezés egy fejlett állóképességű sportolónak is a becsületére válna.

de ha bírja a térded a sípcsontod meg a derekad az ugrálást a túlsúly ellenére,akkor csináld,rengeteg kalóriát eléget.

saját testsúlyos guggolással,vádliemeléssel és vádli nyújtással csökkentheted a lesérülés esélyét.

2017. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) szerintem bírnám, benyomok valami lelkesítő zenét és úgy mindjárt könnyebb
2017. máj. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!