Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem akarok testépítő lenni...

Nem akarok testépítő lenni hanem csak izmos akaron lenni! Ezt elérhetem úgy hogy nem figyelek annyira pontosan oda az étkezésre meg ilyenekre hanem csak simán edzek? Kb ilyen szeretnék lenni kép lent!

Figyelt kérdés

[link]

Kb ilyen szeretnék lenni.Legfontosabb számomra széles váll,nagy hát,csuklya és mellizom.

Itt az edzéstervem ami nem is annyira nevezhető edzéstervnek de így csinálom: Minden második nap edzek.Ebből 1 otthoni edzés ami magába foglalja: fekvőtámasz,felülés,lábemelés,1kezes súlyzóval bicepsz,tricepsz meg vállból nyomás,oldalemelés,tárogatás meg elég sokmindent csinálok 1kezessel mivel csak az van.Fekvőtámaszbol 10-20assával csinálok vagy 100-150et.

A következő edzést nem otthon folytatom hanem kimegyek erdei tornapályára és ott húzózkodás,tolózkodás,fekvőtámasz,gyűrűk meg ilyeneket csinálok és semmi súlyzós edzés!

A kajálással ha nem foglalkozok de ezeket rendszeresen csinálom akkor érhetek el eredményt?Nem versenyezni akarok hanem csak erős és izmos lenni!Napi 3-4x eszek ritkán van úgy hogy csak 2x!De nem úgy hogy gyúrás előtt meg után pontosan de általába gyúrás előtt 1 órával és gyúrás után fél órával!

Na segíthetnétek hogy mi nem jó és mi jó ebben!


2010. máj. 16. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha nem figyelsz az étkezésre akkor soha az életben nem érsz el ilyen formát. Azért ez már-már közel egy kezdő versenyző formája.


Egy ilyen formához kemény edzésre és precíz kajálásra van szükség és legalább 1,5 év amit a képen látsz.

2010. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez már eléggé a testépítés kategória.

Azzal Amit csinálsz talán a harmadát eléred

2010. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor inkább ilyesmi.De egyébként volt egy pár hét súlyzótam de a kajálást ennél is jobban leszartam és rendesen izmosodtam!

2010. máj. 16. 12:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kajálsz rendesen, nem leszel izmos. Ilyen egyszerű...
2010. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok függ a genetikától, de jó kaja és normális konditerem nélkül harmadennyit sem fogsz elérni.
2010. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem válaszolókkal.

A két képen inkább szálkás, mint nagydarab srácok vannak.

Két lépcsőben kell dolgoznod:

1. tömegnövelés. Edzés, ahogy leírtad, de nagyon fontos: ha 12-15 ismétlésnél többet meg tudsz egyszerre csinálni, az nem ad elég ingert arra, hogy nőjjön az izom.

- bicepsz, tricepsz: erre 6-10 széria 8-12 ismétléssel. A különböző gyakorlatok összesen számítanak! Ha többet tudsz, mint 12, akkor növelned kell a súlyt.

- mell: 8-10 széria

-hát: húzódzkodás, evezés, ezekből vagy 10-12 széria.

Kaja: lehetőleg minél több fehérje (húsok, sovány túró, tojás, és tojás). Nem kell túlzásba enni, de azért ehetsz rendesen.

2. szálkásítás:

Ha már elég jól megizmosodtál, akkor jön a diéta. Az edzésen nem kell változtatni, de kevesebbet kell enned. Lehetőleg még inkább fehérjedúsan, különben elveszted az izmaidat.

Ilyen szinten kockás hashoz nagyon keményen diétáznod kell.

Futással segíthetsz magadon még.

2010. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kocka has megvan igaz nem ennyire de jóaz

Neke mamit leírtam inkább azok a fontosak.

Nagyon köszönöm utolsóval egyetértek.Amugy nem az hogy nem eszek csak kicsit összevissza de általába suliba hotdog suli után otthon csirkehús krumplival vagy rizzsel vagy rántott sajt körettel.Délután 1-2 szendvics este meg vmi vacsit összedobok pl palacsinta

most a gyúrásnál nem figyelek erre annyira annyi hogy tele gyomorral nem mek gyúrni!

Meg gyúrtam egy kis időt és hirtelen megizmosodtam pedig akkor mégjoban leszartam

Szóval szerintem kaja nélkül is el lehet érni simán annyi hogy nem csipszet kell egésznap zabálni!

Nekem már amugy sose edzettem komolyan csak 1kezes súlyzóval otthon meg fekvőtámaszok és már izmos vagyok átlagnál jóval izmosabb!

2010. máj. 16. 16:35
 8/16 A kérdező kommentje:

Még azt szeretném kérdezni hogy az jó ha súlyzómmal megtudok csinálni sztem 20at is nem próbáltam de ahogy te mondtad annyi szériával télleg csak 12 megy, így jó?Mert ha csinálok vagy 9 széritá végén már nehezen megy

Amugy mgé annyi hogy gyorsna vagy lassan nyomjam gyakorlatokat?Úgyhaloottam mind2 féle képpen kell

2010. máj. 16. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen akarsz lenni akkor pont, hogy figyelned kell a kajálásra. Ezek a srácok azért néznek ki így mert alacsony a testzsírszázalékuk legalábbis az elsőnek.

Eddz és figyelj oda a kajára és pihenj eleget ez az alapja mindennek. Így simán elérhető ez a kategória ha figyelsz a kajára és edzel mellette.

2010. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nemhiszem hogy 1,5 év lenne ilyet elérni
2010. máj. 16. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!