Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha húzódzkodok nyúlok?

Ha húzódzkodok nyúlok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.19 éves fiú vagyok 156cm.Nagyon utálom hogy ilyen kicsi vagyok és még túlsúlyos is.Azt szeretném kérdezni hogy ha minden nap pár percet húzódzkodok illetve "csüngök" akkor lehet hogy nyúlnék még pár centit? Vagy esetleg tudtok ajánlani pár módszert hogy hogyan tudnék nyúlni még egy kicsit.Szégyenlem a magasságom nagyon a kürülöttem lévő emberek mind magasabbak nálam illetve a magasságom miat nem nagyon megy a csajozás se mert nem nagyon van önbizalmam se és mindig úgy vagyok vele hogy egy lánynak nem kell nálla alacsonyabb srác. Szóval van/tudtok valami megoldást?

2017. máj. 12. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

kb fél percig leszel magasabb utána kb fél centivel.

majd a porckorongok visszanyerik eredeti alakjukat és ugyanolyan magas leszel,mint előtte.

2017. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Nem leszel ettől magasabb. Nincs rá módszer, sajnos.
2017. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!