Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tulzásba vitt regeneráció?...

Tulzásba vitt regeneráció? Létezhet? Vagy esetleg ez mastol lehet?

Figyelt kérdés
Élsportoló vagyok és itt ugye nagyon fontos a regeneráció. Eddig is folyamatosan hengereztem, jegesvíz, regeneráló italok, masszázs, nyújtás volt a repertoáromban, de most nagyobb terhelés és még profibb életmódra váltás miatt napi 1,5-2 órát regenerálok. Ebből kb henger nyujtás 1 óra 15 perc. Ezelőtt remekül működött, sokkal jobban is éreztem magam, de tegnap még többet maradtam lent és ma izomlázam lett a hajlítómban és a far izmomban. Tegnap viszonylag nagy terhelés volt, (1 futó,gát ugró és egy labdás/játékos edzés sok futással.) szóval a sok regeneráció fordulhat a visszájára, vagy ez csak jó és folytathatom?

2017. máj. 17. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!