Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szerentnék (sokat)....

Szilveszter05 kérdése:

Fogyni szerentnék (sokat). Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi lenne a legkönnyebb módja annak,hogy lefogyjak? Többször neki lendültem,de meguntam..

Most 100kg és 15 éves vagyok,táncolok és kézilabdázok.

Néha van hogy alig eszek,mert nincs étvágyam,vagy azért nem eszek mert sportolok...kéne pár fogyási tipp.


2017. máj. 20. 17:09
 1/3 anonim válasza:
Nem felsz hogy feltorod a tancparkettet?:D
2017. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyi a 187 cm-es magasságom mellett nem látszik hogy ennyi vagyok de én tudom.
2017. máj. 20. 20:05
 3/3 anonim válasza:

1-es egy nagy paraszt vagy! Segítséget kért és nem piszkálódást!

Kedves kérdező. Az nem lesz jó, ha sanyargatod magad és nem eszel. Nem tudom miként rakódott rád ez a felesleg, de figyelj arra, hogy egyél több zöldséget-gyümölcsöt lehetőleg nyersen, mert úgy található meg benne a legtöbb vitamin és így kevesebb a kalória bevitel is. Én vegán vagyok (semmi állati eredetűt nem eszem) így lehet számodra nem lesz túl hasznos, de amiket pl én szoktam enni és szépen fogyok is-rajtam is van felesleg- reggeli zabkása gyümölccsel vagy smoothie vagy nyers gyümölcsök. Ebéd: valamilyen hüvelyes (lencse, bab, csicseriborsó) a fehérje bevitelhez, ritkán szejtán vagy tofu, tészta esetleg vagy rizs ha olyan étel vagy simán zöldség ahhoz amit épp készítek. Bármit lehet veganizálni, vacsira én saláta párti vagyok vagy cukkini lereszelve rá egy kis avokádó krém vagy paradicsom szósz fűszerezve :D És ha nasiznék akkor valami házilag készített diétás süti vagy gyümölcs vagy csak kávé. Most épp nyers vegán időszakot tartok szóval mindent nyersen fogyasztok mert nem igazán kívánom a főttet ilyen melegbe és hát így könyebben is fogyok, mert gyorsabban dolgozza fel a szervezetem :) remélem valamilyen szinten azért tudtam neked segíteni.

2017. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!