Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma voltam kórházban, rendszere...

Ma voltam kórházban, rendszeresen jó eséllyel többet nem sportolhatok. Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés
9-10 éves koromban kezdtem kézizni, azóta számtalan sportot kipróbáltam és űztem is többet közülük évekig ( küzdősportok, ütős sportok). Mióta eszemet tudom édesapám rendszeresen ( heti minimum 5 (!) ) alkalommal sportol, a mai napig aktívan tagja több helyi sportág szervezetének, a munkája és a családja után mondhatni ez az élete. Ha eddig a jövőn gondolkoztam mindig így képzeltem el magamat is, nagyon elszomorít hogy ez jó eséllyel nem így lesz. Mit tegyek, milyen alternatíváim vannak?

2016. febr. 9. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos marad olyan mozgásforma, ami még megengedett.
2016. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami engem vonz, amit elképzeltem magamnak (squash, tollaslabda, alkalmanként teremfoci barátokkal) az nem esélyes, a bal lábam valószínűleg nem lesz terhelhető komolyabban, heti rendszerességgel nem nagyon fog működni semmi.
2016. febr. 9. 18:50
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
A súlyzós edzés jó lesz neked is.
2016. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy még sporton belül sincs veszve minden, most kapásból is eszembe jut mondjuk az úszás, ping-pong de egyszerűen én mást terveztem..
2016. febr. 9. 18:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Most komolyan, a kondizásban senki nem a folyamatot, magát a súlyzózást élvezi, mindenki az eredményekért csinálja.
2016. febr. 9. 18:55
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Én az edzést élvezem. 30 éve nyomom kihagyás nélkül. Ezt nem lehetne ennyi ideig úgy végezni, hogy ha nem szeretném. Minden edzést alig várok 45 évesen is. Szóval nem kellene leszólnod.
2016. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az edzést élvezem. 1,5 éve edzek, semmi nem látszik belőle, voltak gyenge pontjaim, ahol elkeseredtem, de nem adom fel, mert élvezem magát az edzést. Lassabban fejlődök ugyan, mint a többiek jó étrenddel meg kiegészítőkkel, de valamennyit azért haladtam.
2016. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!