Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel fogyott...

Milyen módszerekkel fogyott le Ariana Grande?

Figyelt kérdés
Milyen torna gyakorlatokat javasoltok comb,popsi,és has fogyáshoz,esetleg amiket Ariana Grande is használt.Emellett milyen ételeket fogyaszt?

2017. máj. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom vegán lett. Az annyit tesz, hogy nem fogyaszt állati eredetű élelmiszereket. Érdemes utána nézni.
2017. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Ha esetleg tudsz mozgásteknikát az is segítségemre lenne!:)
2017. máj. 23. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokat kardiózott, de ez nem biztos, csak abból gondolom, hogy nem nagyon izmos.
2017. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Attól nem lesz valaki vékonyabb, hogy megvonja magától az állati eredetű ételeket. Gyerekkorom óta vegetáriánus vagyok, csak itthoni "megmentes" tojást eszem, de voltam már közel 70 kiló is. Ami látványosan segített, az a magas glikémiás indexű ételek elhagyása - tehát fehér lisztet, rizst, krumplit egyáltalán nem eszem.

Naponta 5-6 alkalommal eszem kis adagokat, és minden nap mozgok egy keveset. Amikor nincs időm hosszú edzésekre, akkor is legalább sétálni elmegyek.

Van kimondottan mindenféle edzésterv, amivel szálkásíthatod az izomatodat.

Bár az tény, hogy Ariana...hogy is fogalmazzam meg...már egészségtelenül sovány. A 2015-ös korszakában még nem volt ennyire csontváz. Úgy gondolom, sokkal jobban állt neki.

2017. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Még arra lennék kíváncsi,hogy a fogyáshoz nem járul hajhullás,körömtöredezés,és anyagcsere romlás?Mert azért ezek nem túl jó dolgok,szóval jó,ha van olyan fogyás is ami nem jár mellékhatással...:)Mégegyszer nagyon köszönöm:)
2017. máj. 23. 18:38
 6/7 anonim válasza:

Sajnos én annak idején eléggé ész nélkül fogyókúráztam.

Pontosabban szó sincs koplalásról vagy anorexiáról, mindent bevittem, ami kell.

Csupán egyetlen fontos dolgot hagytam ki: a vasat.

Vegetáriánusként mindig is nehezebb volt pótolnom a vasat, de közel 20 kilós súlyveszteség után teljesen kiürült a szervezetemből, vérszegény lettem.

Azóta egyre jobb a vasam, amióta szirupként szedem minden nap.

Ha a vasadra, kalciumra figyelsz, akkor nem kell félni az ilyen tünetektől.

2017. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem lett nagyobb bajod!:)Vas hiányában sajnos többen is vesztették életüket!:(Köszönöm az őszinte választ és a jótanácsokat!:))És ne feledd:TOVÁBBRA IS SOK VAS!:)))
2017. máj. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!