Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van így lehetőségem még nőni?

Van így lehetőségem még nőni?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok

Nagy lábam van, kb 46-os és mindössze max 183 cm vagyok es nagyon alacsonynak érzem magam, főleg úgy, hogy mivel ilyen nagy volt a lábam régebben is mint másoknak, az orvosok azt mondták magas leszek nagyon, mégis 183 cm vagyok

Eddig kövér voltam, bár most is van rajtam némi felesleg, diétázom és heti 5 edzésem van, 3 birkó, 2 boksz

Ha rendesen lenyújtok a végén van még esélyem növekedésre főleg ha az orvosok is azt mondták, hogy magas leszek?Lehet, hogy az eddigi zsír miatt nem nőttem annyit?Azt olvastam, hogy a zsír hátráltatja a növekedési hormon szintet



2017. máj. 28. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, 178 cm vagyok
2017. máj. 28. 17:31
 2/2 anonim ***** válasza:

15 éves kor után már csak egynéhány centi van az ember fiúban...

Különböző gerincerősítő és nyújtó gyakorlatokkal talán még benned lehet 1-2 centi, de semmi esetre sem több.

A növekedési hormon és a magasodás pedig nem ilyen relációban áll egymás mellett. Növekedési hormont egy középkorú ember szervezete is termel, valamint különböző készítmények is tömve vannak vele, mégsem fog drasztikus magasodásnak indulni tőlük senki.

2017. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!