Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha amúgy nem vagyok a táncos...

Ha amúgy nem vagyok a táncos alkat, de nagyon szeretnék jól táncolni, akkor azt meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Úgyértem a táncra születni kell? :| Mert például a shuffleért odavagyok, nagyon tetszik az egész, és szívesen megtanulnék, de amúgy alapjáraton véve rettenetesen táncolok. Mármint sokszor megkaptam, hogy borzasztó. :D Szóval ne is próbálkozzak és esélytelen, vagy van esély fejlődni? Rossz táncosokból is lehet jó?

2017. jún. 4. 14:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Semmi sem lehetetlen, ha elszánt vagy! :) Mivel tetszik a tánc, szeretnéd megtanulni, sikerülni is fog. Vágj bele mindenképpen, veszítenivalód nincs :)
2017. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A shufflehöz nem értek, de a 'táncos alkat' részhez szeretnék hozzászólni:

Én nagyon nem vagyok táncos alkat 165cmhez 62kg (igaz arányos eloszlással), de el tudtam jutni egy majdnem profi szintre balettból. Idén nem sok kellett hogy felvegyenek a táncművészetire.

Szóval szerintem azzal a résszel ne foglalkozz. Nem kell ahhoz táncos alkat, hogy megtanulj egy táncot és élvezettel csináld.

2017. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csatlakozom.168 cm vagyok, nő, körte-alkat, tehát deréktől lefelé van rajtam némi súlyfelesleg. Emiatt nekem a szüleim azt mondták gyerekkoromban (mivel már akkor is ilyen voltam),hogy nem lehet táncos olyan ember, aki alkatilag nem alkalmas rá.Ez eléggé letörte az önbizalmam.Ne hagyd magad, szerintem csak a lelkesedés számít! Belőlem nem lett táncos, de nem azért, mert husisabb vagyok, hanem mert közbejött egy hosszantartó, súlyos betegség. De nagyon érzem a ritmust, tudom, hogy van tehetségem a tánchoz, és hogy jól mozgok. Sok sikert kívánok!
2018. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!