Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tornázok, miért kell...

Ha tornázok, miért kell gyakran pisilni? Így, hogy menjek futni?

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy ha mozgok, pl. tornázok, vagy otthon takarítok (főleg, ha le-fel megyek a létrán), akkor nagyon gyakran kell pisilni.


Nem vagyok egy sportos alkat, valamennyi súlyfeleslegem van. Soha nem foglalkoztam komolyabban egyik sporttal sem, irodai, ülőmunkát végzek.


Ezért gondoltam, hogy jó lenne futni. Gyermekkoromban imádtam szaladgálni a környéken.


Sajnos, nem merek elindulni mert félek, hogy pl. a Margit szigeten, nincs mindenhol mosdó, és anyagilag sem semmi a 6-7 vagy több alkalom.


Nagyon idegesítő ez a dolog. Urológusnál voltam, a vizeletem "tiszta", teljesen rendben van. Még ultrahanggal is vizsgált és azt mondta, hogy a vesék teljesen egészségesek.

A háziorvos sem tudja a választ. Azt mondta, keressek olyan sportot, ahol van a közelben mosdó...


Valakinek van hasonló problémája?



2017. jún. 8. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg sok vizet kötött meg a szervezeted és ezt építi le mozgás közben. Ez kimondottan pozitív dolog, és ha rendeszeresen sportolsz, akkor a raktározott víz lassan eltünik és nem lesz iylen gondod. Meg természetesen sohat(napi 3-4 liter minimum) kell inni, mert az si segíti ezt a folyamatot.
2017. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak ez a gond, akkor örülök! :-)
2017. jún. 8. 12:49
 3/5 anonim válasza:
Amúgy tudod rendesen tartani, el nem csöppenik? Csak mert akkor az lehet, amit az előző válaszoló írt:)
2017. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom rendesen tartani, de ha várok, akkor már nagyon kell...
2017. jún. 12. 09:06
 5/5 anonim válasza:
Szia. Öltözz megfelelően. Egy fekete futónaci sokat segíthet ha esetleg becsurran valamennyi mert szinte azonnal elvezeti a nedvességet égy gyorsan szárad. Emiatt ne maradj ki a sport örömeiből 😉
2019. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!