Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt illik lefutni...

Mennyi idő alatt illik lefutni 10 km-t?

Figyelt kérdés

Egy amatőröknek szóló futóversenyen...


Nem voltam még futóversenyen, de most elmennék, csak mert. Ráadásul nem kifejezetten verseny, inkább a teljesítés a lényeg. De mégis mi az az idő, amin belül illik beérkezni egy 10 km-es távon?


(Nem tudok sokat futni, hamar kifulladok, vagy nem tudom. Gyalogolni viszont annál inkább tudok, sokat is és gyorsan is, szóval gyakorlatilag 10 km meg sem kottyan... Biztos is, hogy nem fogom bírni egyhuzamban csak futni, inkább úgy néha futni, néha gyalogolni. Nagyon ciki így indulni? Kb. ha a felét futom, felét gyaloglom, mikor mit bírok... Célba lehet így érni normális időn belül?

Szintidő nincs kiírva, abból kiindulni nem tudok, ezért kérdezek itt.)



2017. jún. 12. 11:27
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem 60 perc alatt, ha pontosan 60 perc, az azt jelenti, hogy 6p/km-val futottál, ami közepes, bár nem a leggyorsabb. Én kb 50 perc alatt futom, és most figyelj: 14/L :DDD
2017. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia Kislány!:)

Szerintem én egy óra alatt esetleg 8 km-t tudnék biztosan teljesíteni. Hát persze ez egyáltalán nem biztos. :D

Még nem volt, két hét múlva lesz a verseny, és izgulok. Edzeni pedig eszem ágában sincs. :)

2017. jún. 15. 08:20
 3/4 anonim válasza:
Naa, 2 hét alatt simán perceket fejlődsz :D én egy hét alatt vittem le az átlagom 1 perccel
2017. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hany eves vagy. 10 eves korom korul 5km-t 21, 22 perc alatt futottam, mondjuk akkor futo voltam. Aztan kb 14 evesen abbahagytam. Most kezdtem ujra, 37 eves vagyok. Az 100, hogy annyival mar nem fogok repeszteni:)))

10kmes idot sajnos nem tudok akkoribol, pedig 15km-t is futottam. A leggyorsabb 10km em 2 eve 57 es fel perc, most kb 1 ev kihagyas utan 3 honapja kezdtem futni, jelenleg olyan 1 ora 3 percet futnek, ezt probalom levinni 55-re. Nem hinnem, hogy sokkal tobbet le tudnek faragni belole. Munka mellett, az en ven csampas butykos labammal:) 1 ora 2 perc az en korosztalyomnak es nememnek (no vagyok) jonak szamit, de egy tininek ennel sokkal jobban kell futnia, ha a jo kategoriaba akar tartozni

2021. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!