Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 kérdés, csuklótörés után...

2 kérdés, csuklótörés után mennyi idő után lehet konditerembe menni? Milyen sorrendben csináljátok a "feladatokat"?

Figyelt kérdés

1. kérdés. 1 hete van, hogy levették a gipszet a kezemről, mert a csuklóm eltört. Mennyi idő után ajánlott konditerembe menni ? Az orvos 2 hetet mondott, hogy ne erőltessem, de a kondizással nagyobb teher megy rá.


2. kérdés: Ha egy feladatból 5*20 at csináltok, akkor amikor kész van az első húsz akkor mentek a következő gyakorlathoz és majd így sorban, vagy megcsináljátok egyszer, majd 2 perc pihi majd megint így 4 * ?


2010. máj. 18. 18:51
 1/5 anonim válasza:
Egy kérdés.Hogy sikerült eltörni a csuklódat?! Oo
2010. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
foci
2010. máj. 18. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de pihentesd egy darabig, én rögtön elkezdtem bringázni (ugratni) utána és most is belenyilal sokszor úgy, hogy le kell ülnöm, annyira fáj. Persze lehet semmi köze hozzá és más okozza.
2010. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 20:57-es vagyok nekem a hüvejk ujjam ugrott ki.Mikor levették a gipszet akkor egyből menet biciklizni,focizni meg még sok mást.De nekem is hol fáj hol nem a mai napig.:(
2010. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ pontosan hol volt eltörve, és mennyire. Ha az orvos 2 hetet mondott, akkor annyira nem vészes. (Én 8 hetet mondtam volna) Nem írtak ki gyógytornát? Eleinte még a gumilabda emelgetése is problémás lesz, de ezen ne lepődj meg. Ha sportolni akarsz vele, akkor vedd nagyon komolyan a gyógytornát és nem lesz gond.
2010. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!