Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeresen kocogok és ha...

Rendszeresen kocogok és ha olyan 15-20 kilómétert kocogok, CSAKIS TEREPEN, utána rámjön egy erős wc-zési inger. Eddig vissza tudtam tartani, de múltkor katasztrófa lett. Gáz lenne ha pelenkát vennék fel megelőzésnek? F

Figyelt kérdés

Sosem használnám, csak ha minden kötél szakad!


eddig mindig. valahogy haza tudtam menni, de tegnap nem sikerült és a gatyám lett olyan... ez borzalmas érzés volt, mert mindenfelé ment ahogy próbáltam hazamenni. kérlek vegyetek komolyan, ez nem vicc, nem játék!


2017. jún. 17. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális, úgyhogy pelenkavásárlás helyett inkább orvoshoz mennék. Vagy változtass az étkezési szokásaidon.

Egyébként, ha nem szűk nadrág van rajtad, vagy a szűk futónadrág fölé még felhúzol egy lenge nadrágot is, akkor senki sem fogja látni, hogy pelenka van rajtad.

2017. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minden évben van vérkép, nagylabor, full egészséges vagyok. ez azért van mert a sok futás bélmozgást idéz elő, vagyis durvén szólva kirázza belőle a sza.t...
2017. jún. 17. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm fut, és még egyikük sem panaszkodott ilyenre.
2017. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben mozgás, sportolás közben a belek mozgása leáll. Ha neked megindulnak és nem tudod visszatartani, akkor az mindenképpen rendellenes és fordulj vele orvoshoz.
2017. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben, útálom magam ismételni, de megmondtam hogy egészséges vagyok. köszönböm. most pedig vissza kérdéshez, aki orvost emleget megint, azt jelentem a francba.
2017. jún. 17. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugorj be inkább egy bokorba (vigyél magaddal WC papírt). Amúgy nekem is lehetetlen időpontokban jön rám néha a nagydolog, de ennek lelki okai vannak.
2017. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jólvan, agyiszakadék, akkor foss be. :D Nekem is Ausztriába kellett kijönnöm, hogy kiderüljön, mi az igazi baj a beleimmel. Ugyanez volt a helyzet. Polipom volt, plusz amúgy is érzékenyek és lelki bajok is vannak. De ehhez Ausztria kellett, hogy rájönnenek. De akkor ne menj orvoshoz, hiába is rendellenes az, ami veled történik. Az ne zavarjon, hogy millió ember fut és senkiből nem rázza ki a sarat. Biztos mindenki selejt és te vagy a tökéletes. ;) Nem is kár érted! :D
2017. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!