Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell biciklizni...

Mennyit kell biciklizni ahhoz, hogy egy bizonyos táv alatt annyi kalóriát egessunk el mintha bicigliznénk?

Figyelt kérdés
Tudom ezt nem lehet pontosan megmondani de egy laza futás és egy laza bicglizest vegyünk példának.Legyen az a bizonyos táv mondjuk 5km úgy ,hogy mindig ugyan olyan gyorsan tekerünk avagy futunk.
2017. jún. 20. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
A kiemelt íráshoz az utolsó szó helyett futást akartam.
2017. jún. 20. 22:28
 2/3 anonim válasza:
Hát... az biztos, hogy sokkal többet kell biciklizni mint futni. De igazából tereptől függ. Minimum 2x annyit kell tekerned. De szerintem még keveset is mondtam. feltételezem nem szeretsz futni. Mert nehéz, vagy nem szeretsz. Nem? Biciklizni meg könnyű. Egyébként meg vannak oldalak amik válaszolnak a kérdésedre: [link]
2017. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az isten az a bicigli?
2017. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!