Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megveszek egy 2230 grammos...

Balazs00xx kérdése:

Ha megveszek egy 2230 grammos 100% whey protein proffessionalt, megiszom egy hónap alatt, és utána letolok például egy 100 szemes danabol vagy egy oximetanol kúrát ( oxi csak 20 szem) milyen eredmény várható?

Figyelt kérdés

kérlek normális választ adj .



20/F


2010. máj. 19. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
omg! hogy vársz erre normális választ? Erre a normális válasz az, hogy hülye vagy barátom, mert látszik hogy úgy akarsz doppingolni hogy FINGOD NINCS a táplálkozásról.
2010. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szart nem tudsz a test építéséről! Ekkora marhaságot kérdezni...
2010. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyakor ***** válasza:

Erre tényleg nem lehet normális választ adni, az első válaszoló mindent elmondott.

Rendben van az étkezésed? Van egy jól összeállított edzésterved, több éves edzésmúltad?? Van napi 6-7 teljes étkezésed? Napi fél kg hús megvan? Napi 8ó alvás megvan? Elérted a genetikai határaidat naturálban? Ha bármelyikre nem a válaszod akkor semmi értelme neked itt danabolozgatni. Ha már most nincs kitartásod tisztán testépíteni akkor arra sem lesz, hogy megtartsd az alakod/tömeged. Ha csak nyárra akarsz hencegni annak meg megint nincs sok értelme. Csináld inkább normálisan, olvass utána a dolgoknak, interneten szinte minden szükséges infót megtalálsz a testépítésről. Sok sikert!

2010. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

edzés terv:

Mell: fekpad

minusz

ferde

tárogatás

Bicepsz:

egykaros váltva

scott pad

koncentrált le engedés

_______________/

Hát: lehúzás nyak mögé

illetve másik két gép ahol magad felé húzod

Váll: előlre emelés, nyak mögött és elött nyomás

Csukja: állighúzás

egykaros súly egyszerre emellése (váll vonogatás)

__________________/

Tricpepsz : homolokra engedés

egykaros súlyzóval nyak mögé engedés emelés

és csigán tricepsz

Láb: Gugolás

gugoló gép

vádli

_____________

Étzekés: napi 2 tál rízs csirkemellel vagy párizsival esetleg virslivel , pénztől függően , emellé teljes kiörlésű kenyér vagy zsömle reggelire

napi 2 liter tej és 3 liter víz , illetve zöldségek gyümölcsök

táplálék kiegnek még soha nem éáltam neki

__

Nem tudom hogy ezen mi a nem normális

az utóbbi években 26 kg zsírt vesztettem és jelentős izomzat jött fel ,mind erőben mind látszatra fejlődtem

DE most már nem tudok tovább ! ezért érdekel !

2010. máj. 19. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párizsit virslit pulyka csirke mellre cseréled a tejet csak vízre, variálod az edzésed akkor lesz hova tovább!
2010. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az a célod hogy nyárra kigyúrd magad nem most kéne elkezdeni és össze vissza szedni mindent.Danabol?Graulálok!
2010. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem nyárra kigyúrni magam mondom hogy régóta edzek, de nem tudok már valamiért fejlődni

halottam olyat is hogy katabolikus állapotba estem azt se tommi az.. azt hittem hogy itt majd tud nekem valaki valami okosat mondani

2010. máj. 20. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Túledzés az valószínű nálad.

Állj le kicsit, pihenj.

Nem kell félni, testépítő alapelv (tudatos dekondicionálás)

utána kezdj el egy másik edzéstervet.

Amíg szünetel az edzés, sokkal hasznosabb dolgot is tehetsz:

Tanulj!

Tanuld meg például, hogy mi az evezés, hogy kell kivitelezni a gyakorlatokat, hogy az állig húzás NEM csuklyára megy ( ha rendesen csinálod) és hogy párizsit, virslit a kutyának kell adni, nem testépítőnek.


Legjobb lenne, ha egy jó edzővel tudnád elkezdeni a rendes edzést.

2010. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
azt mondják, hogy a doppingszerek sem csodaszerek. Attól hogy Arnold doppingolt, te még nem leszel olyan, mint ő olt, mert neki olyan volt a genetikája.
2010. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmi fogalmad a testépítésről, tapkiegnek sosem álltál neki, nen tudod mi a katabolikus állapot, de már kokszhoz nyúlnál. Az edzésed sincs rendben, se a kajád. Nem vagy méltó erre a sporta!
2017. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!