Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánynak milyen...

Egy 14 éves lánynak milyen sportot lenne érdemes elkezdenie?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami sportos és szeretnék valami olyan sportot elkezdeni ,amit ennyi idősen még érdemes. Nem fontos a verseny ,de az is jó. Utoljára negyedikes koromban jártam rockyra fél évet ,de már kisestem a gyakorlatból.

2017. jún. 23. 14:57
 1/6 anonim válasza:

Én vívok és vannak olyan edzős társaim akik 16 évesek és kb. 1 éve kezdték, szóval én azt ajánlom.


Vagy valami táncot: hip-hop mazsorett vagy ilyesmit.

2017. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez attól függ milyen lehetőségeid vannak, de én főként az úszást ajánlom az megedz téged rendesen.Nekünk a suliba van lehetőség kenuzni és egy csomó lány jár is.Azonban ha neked a labdajátékok jönnek be jobban akkor a röplabdát tudom ajánlani de akár kosarat vagy kézilabdát is csak azt a lányok kevésbé szeretik legalábbis akiket én ismerek.Remélem tudtam egy kicsit segíteni, jó sportolást! :) 15/F
2017. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küzdősportot, harcművészetet simán elhezdhetsz még, főképp azért, mert 18 alatt nem is nagyon ajánlott a felületkeményítés.
2017. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2017. jún. 28. 19:12
 5/6 afegrgrgrg válasza:
én a lovaglást vagy a táncot ajánlanám :)
2017. júl. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én szeptemberben kezdtem el kajakozni 14 évesen, nem volt késő, én csak ajánlani tudom
2017. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!