Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb boxklub...

Melyik a legjobb boxklub Pesten haladóknak?

Figyelt kérdés
Költözök fel vidékről Pestre, de annyi klubot látok google-n, hogy nem tudom melyikhez menjek, személyesen egyikről se hallottam túl sokat. (Egyékbént kickbox, k-1, thaibox, mma is szóba jöhet, ha boxban is erősek, de elsősorban ökölvívó szabályrendszerben szeretnék fejlődni és versenyezni) Eddig az Erdei Zsolt klubja legszimpatikusabb, de nem tudom, ő-e az edző. Hova érdemes először benézni? (VII. Kerületbe költözök, de bejárok távolabbi edzésre is, ha érdemes)

2017. jún. 26. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha esetlegesen maradnál a VII. kerületben, akkor ezt az egyesületet javaslom. Szilágyi egy remek edző. Semmi csicsa, semmi mellébeszélés, semmi marketing, csak keménység és kitartás. Minden tréningen intenzív erősítés és állóképességfejlesztés. Itt garantált a küzdelmi rutin kiépülése, ugyanis Szilágyinál nem ritka, hogy a teljes edzés hosszát rászánja a sparringre.


[link]


Magára a főkérdésre azt gondolom, hogy nincs egyetlen egy konkrét válasz. Minden egyén más klub színeiben tud igazán kibontakozni és megfelelő harci értékeket szerezni. Én személy szerint a University Boxing Club-ot tartom Pest egyik legnívósabb egyesületének. Ahol Bak Zoltán és Deák Sanyi oktat, ott megkérdőjelezhetetlen a minőség. Azzal nem vagyok tisztában, hogy Torma Zoli vajon ott tanít-e még, ugyanis már vagy három éve nem beszéltem vele. Ő amellett, hogy egy kitűnő ökölvívó elképesztő rúgástechnikával is rendelkezik, világszínvonalú. Ha még ő is ott munkálkodik, akkor tőle is van mit tanulnod. Az ökölvívás mellett egyébként BJJ, savate és thai box oktatás is zajlik ennél az egyesületnél, úgyhogy van itt választék, ha küzdelmi stílusról van szó.


[link]


#CHRILLEX

2017. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egyébként ezeken az edzéseken nincs lazáskodás? Mert azt hallottam Pesten sok hely van tele kezdőkkel, akik gyakorlatilag csak odamennek és nem csinálnak semmit. De ezek akkor kemény helyek? Egyébként melyikük versenyeztet inkább?
2017. jún. 27. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Rangosabb kluboknál a kezdőket, a haladó hobbistákat és a versenyzőket külön edzik. Valóban van pár ökölvívó egyesület Pesten, ahol jellemző a lazáskodás, pont az említett különedzés hiánya miatt, de az általam belinkelt klubok esetében ez nem így van, megnyugodhatsz.

Mindkét egyesület versenyeztet. Ha Szilágyihoz iratkozol be, akkor már az elején tisztázd, hogy te tervezel a jövőben bajnokságokon indulni és akkor ehhez mérten fog téged tréningelni, Ha pedig az UBC-t választod, akkor ha van benned egy minimális tehetség, minimális küzdelmi érzék és kellő kitartás, akkor Deák Sanyi, vagy Stiaszni úgyis felfigyel rád és akkor beintegrálnak téged a versenycsoportba.


#CHRILLEX

2017. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jún. 27. 21:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe még valami: nehéz súlyú vagyok (mármint szálkásan kb 85kg-ig tudok lemenni) mindkét klubnál lesz így edzőpartnerem?
2017. jún. 27. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 83 kiló vagyok, cirkálósúlyú és minden vendégedzés során találok sparring partnert. A nehézsúly kategóriások is találnak. Nem ritka a 90 kiló feletti súly az ökölvívás világában.


#CHRILLEX

2017. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő válaszokat :)

Innentől már csak el kell mennem az egyik terembe

2017. jún. 28. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!