Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik szakácskönyv a legjobb...

Melyik szakácskönyv a legjobb kezdőknek és haladóknak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezekről a szakácskönyvekről mi a véleményetek?


Olyat keresek amiben nagyjából minden benne van, de inkább egyszerűbb gyorsan elkészíthető receptgyűjteményt keresek.


2017. jún. 20. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül Horváth Ilonát ismerem, szerintem kiváló szakácskönyv, annak ellenére, hogy régi. A kiadvány utógondozói folyamatosan frissítik a modern kor elvárásaihoz igazítva.Minden benne van, amit egy abszolút kezdőnek is hasznos, és akár a már tapasztalt háziasszonyoknak is tud ötleteket adni.
2017. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Én is a Horváth Ilona félét ismerem, abból tanultam főzni, és még ma is, negyven év után, néha-néha leveszem a polcról.

Sok fiatal nem szereti, mert elavultnak tartják. Tény, hogy nincs benne egy szó sem a quinoa salátáról, vagy az útifűmaghéj főzelékről, de az alapokat megtanítja. Ha már tudod, hogy mi az a "pörkölt alap", akkor innentől kezdve épp úgy tudsz zsírban tocsogó csülökpörköltet készíteni, mint kalóriaszegény pulykamell paprikást, vagy vegán zöldbabpörköltet.


A másik könyvet nem ismerem, így nem nyilatkozom róla.

2017. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen igaz, amit írtál, gratulálok :)
2017. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pető Gyula - Ételkészítési ismeretek
2017. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!