Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Mike Tyson-ról?

Mit gondoltok Mike Tyson-ról?

Figyelt kérdés

szerintetek ártatlanul került börtönbe? szeretitek őt?

ahhoz képest hogy elég botrányos boxoló volt, mindig rengeteg fan-t láttam, embereket akik nagyon szeretik őt(persze tudom hogy van jónéhány utálója is). gondoltam utánajárok egy kicsit jobban a dolognak, és kezdem látni a dolgot. már úgy gondolom hogy ártatlanként került börtönbe, illetve meglepődésemre, ahogy látom az interjúit, ott egész szerény és szerethető, sőt egész türelmes embernek látszik. XD habár lehet hogy csak azóta ilyen mióta kiengedték a börtönből. ez az indoka hogy ilyen sok rajongója van? mert tudom hogy az ütéseiről híres, nem sorolható a legprofibbak közé, de gyilkos ereje van. vagy ti mit gondoltok róla?



2017. júl. 3. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tyson a korának egyik legjobb Boxolója volt (ha nem a legjobb).
2017. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
való igaz, de floyd mayweather is, és ő is botrányos, mégis sokkal többen utálják mint Tysont
2017. júl. 3. 20:00
 3/5 A kérdező kommentje:

nem a profik közé, hanem a LEGprofibbak közé. a top 10-be nem sorolnám bele. az más kérdés hogy nagyon erős volt, de voltak nála skillesebb boxolók

ne forgasd ki a szavaimat plz

2017. júl. 4. 15:16
 4/5 paper_chaser ***** válasza:

Tyson, akkor ártatlanul került börtönbe, de egyébként bevallotta, hogy erőszakolt meg előtte nőt, de nem azt a személyt, aki miatt börtönbe került.

Tysonban sokkal több volt. Sokkal, de sokkal több.

Viszont a legprofibbak egyike volt, hiszen mind a 3 nagy világszervezet bajnoka volt.

Ha nem hal meg a mentora, Cus D'Amato és van aki egyengeti a karrierjét, akkor nem került volna börtönbe se.

Amikor Buster Douglas kiütötte, akkor volt az első nagy mélypontja. Válságban volt a házassága is Roben Givens nevű nőcskével is, aki jól lefejte anyagilag.

Douglas ellen fel se készült normálisan, a haverjaival sparringolt, stb.

Don King megint lefejte, bár King egy híresen gonosz alak, Tysonról rengeteg pénzt gombolt le.

Mindezek mellett Tyson drogozott is, amire szintén rátett egy lapáttal az egészre. Némelyik meccsen is be volt drogozva, annyira bepörgött, hogy ütötte a bírót is.

Szteroidozott, *urvázott, drogozott, szar társaságba keveredett, egy szipirtyó volt az első felesége és egy gennyláda a menedzsere, DE piszok tehetséges volt. Ez a teljes kép róla.

Szerintem jó bunyós volt, kár érte, hogy mellékvágányra került.

Most stand up show műsorokban lép fel, beszédeket tart meg neveli a temérdek számú gyerekét. Megváltozott teljesen, már nem olyan állat. 2000-es évek elején még volt amikor kocsi tetején ugrált. Azóta sokat változott.

2017. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szépen kifejtetted köszönöm!

szerintem is ártatlanul került börtönbe, azt a csajt tuti nem erőszakolta meg, bevallotta volna ha igen, meg az interjúkból is ki lehetett szűrni hogy nem követte el

viszont az meglepett hogy valójában erőszakolt nőket, még ha nem is azt aki miatt börtönbe jutott, ezt nem tudtam!

2017. júl. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!