Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem járok kondiba súlyt...

Ha nem járok kondiba súlyt emelgetni, csak otthol eddzek a testsúlyommal (húzódzkodás, fekvőtámasz), lehet izmot növeszteni? Nem feltétlen testépítő méretű izmok, csak sportos kinézet.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:14
1 2
 1/14 yayoy ***** válasza:
LEHET!
2010. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet! Én másfél éve kezdtem el (szinte teljesen nulláról), nem túl rendszeresen csinálom, de ha megvannak a génjeid, akkor sikerülhet!
2010. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jobb mintha nem csinálnál semmit, de sokat nem ér az garantálom!
2010. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen,sportos kinézetet el fogsz tudni érni vele! testépítő méretű izmokhoz kevés.
2010. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nemlehet!
2010. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én egy éve edzek házi készítésű súlyzókkal, fekvőttámaszt, felülést is (majdnem) rendszeresen csinállom. Egy év alatt kábé 5 kiló izmot szedtem fel magamra, ami nagyon kevés. De nyilván az is közbe szól nekem hogy nehezen hízó típúsú vagyok. Ha lenne elég pénzem, akkor inkább konditerem, és vennék valami jó tápálékkiegészítőt. Ahhoz hogy te megtudj mindent a testépítésről akkor olvasd el a Testépítés nagy enciklopédiája című könyvet. Én azt olvasom, és rengeteg hasznos tanácsot adott. Még neked is hasznos, hiába nem akarsz hatalmas izmokat. A könyvet egyébként Schwarzenegger írta.

Egy jól felszerelt otthoni edzőterem sem ér fel azzal, amit azok a konditermek nyújtanak, ahol közösen edzhetsz másokkal. Ahhoz hogy otthon elérd azt hogy jól nézz ki, sajnos százezrekre kell beruháznod- írja a könyv.

2010. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Sztem nem kel sulyzó csak a saját testsúlyod én is ezt csinálom nincsenek hatalmas izmaim de megtudom ugyanazt csinálni mint a velem egykorú ugyan úgy edző csak sulyokkal csináló társaim mikor már nem bírom az edzést mégjobban csinálom kinyújtom és kész masszív leszel tőle!! ajánlani tudom csak!!
2010. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Attól függ, milyen nehéz vagy.

Ha vékony, könnyű, akkor nem. N jó, először valamennyit mindenképp, de nem sokat.

Ha nehéz vagy, akkor igen, akkor izmosodsz.

15-20 ismétlésnél több már nem fog izomnövekedést generálni.

2010. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nem sokat...mennyé a terembe, minek kell ezt a sok balfazs kérdést feltenni?
2010. júl. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 yayoy ***** válasza:
2010. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!