Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg szeretném tanulni az...

Meg szeretném tanulni az arábelt csak sajnos 1 hetem van rá! Tudnátpk segiteni Hogy tanuljam még 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Milyen eszközeid vannak? Hol tudsz gyakorolni? Jól megy a sima cigánykerék? Hol kell majd bemutatnod? pl. sima füvön, vagy rugós talajon, stb.
2017. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát trambulin és szönyeg Tudok cigánykerekezni bárhól és 1 kezeset is tudok földön kell megtanulnom a 0 kezeset ( arábelt) tudsz segiteni?
2017. júl. 6. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát először én trambulinon próbálkoztam úgy, hogy egy nagyot ugrottam és utána ugye váltott lábról sasszéból próbáltam egy magas cigánykereket. Próbáld meg fenntartani a kezed magad mellett, trambulinon úgysem eshetsz olyan nagyot. Fontos, hogy a hátsó lábaddal nagyot lendíts, mert ez fog felgyorsítani a levegőben. Ha úgy érzed, hogy menne, de reflexből mindig lerakod a kezed, akkor próbáld úgy hogy fogsz valamit. Ezután ha már jól megy, akkor próbálkozhatsz földön, előnyös ha van mini trambulinod vagy dobbantód vagy valami hasonló, mert akkor próbálhatod azzal nekifutással. Ha nincs akkor próbálhatod sima füvön is, de az jóval nehezebb. Amikor én először próbáltam, akkor nagyon neki kellett futnom, 20 méter biztos megvolt. Esetleg még kipróbálhatod, hogy keresel egy magaslatot, mondjuk lépcső tetejét, (természetesen csak pár lépcsőfok) és onnan próbálod megcsinálni, itt is lehet nekifutásból, de óvatosan, és csak akkor ha nem betonból vagy ilyenekből készült. Matracot is használhatsz, vagy csak simán a földre raksz egy zsámolyt vagy akármilyen magasabb stabil dolgot és nekifutással magasabbra tudsz ugrani.

Amúgy ha tudsz angolul, akkor egy csomó tutorial videó van youtube-on, ha akarod linkelek párat. Remélem tudtam segíteni és sikerül.

2017. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ha neked jó akkor linkelhetsz videokat köszi a segitséget
2017. júl. 7. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a videokat és választ is! Neked már sikerult? Vagy tornász vagy ?
2017. júl. 9. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincsmit, remélem menni fog.

Szertornázom, de csak hobbi szinten mert túl későn kezdtem. Igazából magamtól tanultam meg, mert edzésen nem tanulunk sok új dolgot, úgyhogy szoktam egyedül próbálkozni. Mondjuk nekem könnyebb dolgom volt mint neked annyival, hogy van szivacsgödör, és én oda próbáltam először, aztán fokozatosan pakoltam a szőnyegeket. Meg ugye rugós talaj, stb. De mamámnál a kertben is sikerült már, aztán sajnos elhagytam mert nem tudtam annyit gyakorolni.

2017. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!