Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó box...

Tudnátok mondani jó box edzőtermet Esztergomban?

Figyelt kérdés
Felnőtteknek.

2017. júl. 9. 03:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Esztergom nem igazán bővelkedik küzdősport/harcművészet tréningekben. Pár éve alapított ott egy ökölvívó egyesületet egy régi kedves ismerősöm, Pápai Szabolcs, azonban úgy tudom, hogy ma már ez a klub nem működik. Ha valóban érdekelne, akkor írj privát üzenetet és ott elküldöm Pápai mester elérhetőségét, hátha ő tud neked bővebb tájékoztatást nyújtani, sőt még akár az is lehetséges, hogy magánórákat is adna, fogalmam sincs, régen csevegtem az öreggel. Van a városban azonban kiváló kvalitású birkózó és judo szövetség. Azt hiszem mindkettőnek a sportcsarnok ad otthont. Ezt a két szövetkezetet bátran tudom javasolni:

[link]

[link]


Én ritkán szoktam kick box edzéseket ajánlani, ugyanis Magyarországon túl sok a lagymatag, light contact, erősítésnek is kevés kick box egyesület, azonban az esztergomi klub esetében kivételt teszek. Ez egy világszínvonalú szövetség, számtalan amatőr és profi bajnoki eredményekkel, tehetséges harcosokkal és szakavatott edzőkkel. Ha nem vagy mindenáron leköteleződve az ökölvívás mellett, akkor őket mindenképpen javaslom:

[link]


#CHRILLEX

2017. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igen, férfias sport mellett vagyok elköteleződve, tehát csak az ökölvívás, thay box jöhet szóba, a többit űzzék a kislányok.

2017. júl. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!