Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszás vagy lovaglás?

Úszás vagy lovaglás?

Figyelt kérdés

12 éves lánynak melyik sportot ajánljatok?

Úszás vagy lovaglás?



2017. júl. 11. 16:49
 1/6 anonim válasza:
Mindkettő hasznos. A lovaglásról azt hiszik ,hogy nem sport pedig igenis igénybe veszi az izomzatot. Az uszásról ugyanez viszont köztudott. A lovaglás viszont kötelékek kialakulását is jelenti, több személyes kapcsolatot, és túlmegy az egyénen. Az úszás véleményem szerint kevésbé alakít ki ilyen érzelmeket, és nagyobb is a versengés. Másrészt a te fizikumod, és beállítottságod is segít a hozzád közelebb álló sportág megválasztásában. Édemes elmenni sportágválasztókrs. Lehetőleg mindkettővel foglalkozz! :) Legalábbis próbald ki őket.
2017. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik. Én 4 évig úsztam, 4 évig lovagoltam, az úszás jött be jobban. De ez egyéni vélemény, mindkét sport nagyon egészséges.
2017. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő, amennyiben van rá elég időd, pénzed!
2017. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
uszas. az minden izmot atmozgat. talan meg olcsobb is.
2017. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás a legjobb. Lány vagy, tényleg minden izmot átmozgat és kiváló alakot csinál neked. Biztos vágysz rá lányként, hogy szép legyél, ehhez meg az úszás jobban hozzájárul. Ráadásul úszni mindig jó, ha tudsz. Mindenképpen azt ajánlom, pláne, ha érdekel.
2017. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,valószínűleg úszni fogok mert én nem nagyon vagyok egy lóimádó személyiség mint minden 2.lány de a lovaglást is kipróbám,a válsszok nagyon hasznosak voltak köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok :)
2017. júl. 12. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!