Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok híres, magyar küdőspo...

Tudnátok híres, magyar küdősportolókat/harcművészeket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan nagy nevek érdekelnek akik 2 stílusban Danosak ( fekete övesek) vagy ha bokszról beszêlünk ami nem övrendszerű mint egy karate akkor edzőit tett le. Ha Danos minimum 1 Danos legyen mind a kettőből. Csak ilyen nagy nevek érdekelnek. Most olyan nem aki 1 Danos Kyokushinból és MMA-ban akar versenyezni ezért elkezdett Judozni de még ,,csak" 4 Kyus.

Egyszer találtam egy ilyen személyt. Ha jól emlékszem 6 Danos Shotokan mester és 1 Danos Japán Jiu-jitsu mester.

Remélem érttitek. Olyan személy aki pl birkozó mester/edző és 2 Danos Goju-ryuból, vagy Boksz és Birkozó edző, 1 Japán Jiu-jitsu és 1 Danos Brazil Jiu-jitsu mester, 1 Danos Japán jitsu és 1 Danos Judo mester...stb. Ilyen személyek érdekelnének. Minimum 2. De 1-ből is évek és évtizedek. De most szeretnék tudni ekkora magyar neveket.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 14. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A híres,ismert küzdősportolók közül egy sem foglalkozik ilyen öves témával.Ökölvívók,K1 versenyzők,birkózók azok akik ismertek és bizonyíthatóan eredményesek is.
2017. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Tudom, hogy nem az övvel foglalkozik az ilyen nagy tudású mester aki tényleg ,,igazi". Engem sem az öv érdekel hanem a tudás megszerzése. Csak olyat szeretnék tudni aki 2-ben jártas mert annak tényleg van tudása.

2017. júl. 15. 09:04
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Tévedsz.Tudása annak van,aki versenyeken ringben ütött,rúgott le híres küzdősportoló ellenfeleket ko-val.Nem pedig a pocakos oldalról magyarázó,küzdelemben soha részt nem vevő karate mestereknek meg a hasonló figuráknak.
2017. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mondom tudom tudás nem az övtől, edzőitől vagy a Dantól függ.


De ha tud valaki ilyen személyt aki 2-ből azt a Magyar nevet légy szíves írjátok ide.

2017. júl. 15. 15:29
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván én is olyan személyre gondolok akinek van tudása, tett le az asztalra. És ilyen személyeknek a neveit szeretném megtudni akik így mesterek 2 stílusból.
2017. júl. 15. 16:12
 6/15 KakashiSensei válasza:
Rebicek Gerd jutott eszembe csak. Ő ugyan csak egy stílusban edző csak, a Goju rui karatéban, de elég nagy név, külföldön is.
2017. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Te most valami kiselőadást készítesz tesiórára házi feladatként, vagy kitaláltad, hogy te leszel a Végső Harcos, és téged aztán csak a legjobb taníthat?


Meglepődnék, ha lenne bárki is, aki egyszerre tudna elsajátítani két gyökeresen különböző harcművészeti ágat! Először válj egynek a mesterévé, aztán amikor ez megvan és te is öregebb vagy úgy 15-20 évvel és még mindig szükségét érzed a váltásnak (és nem az elmélyülésnek), akkor keress egy másikat. Egy élet talán elég két mesterfokozat eléréséhez, ha mással nagyon nem akarsz foglalkozni.

2017. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem házi. Csak érdekel. Ahogy bejött ez a UFC a magyar sportcsatornákra is úgy ötlöt fel bennem ez a kérdés, hogy Magyarországon hány olyan mester van aki elmélyült 1-ben és azt mondta, hogy én kipróbálom magam ebben is és maradok. Mikor néztem nagyobb neveket a UFC-ben ott láttam, hogy van sok aki 2-ben is elért fokozatot. Most csak 2 nevet mondjak. Pl Lyoto Machida Shotokan karate 3 Dan és Brazil jiu-jitsu 1 Dan. Akkor Bas Rutten Kyokushin karate 5 Dan, Taekwondo 2 Dan és Judo 1 Dan ha jól emlékszem. És emiatt merült fel bennem. Magyarországon hány lehet. Amerikához képest nagyon kis ország. Hány olyan aki mondjuk 2-ből lett mester?

De Bas Ruttenről mindjárt megkeresem a Wikipédiát (angol. Angolul nem tudok sajnos de a rangokat én is értem.)


[link]

2017. okt. 11. 14:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Rebicek nevét Kakashisensei. Nem hallottam még róla. Idáig.
2017. okt. 11. 14:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja ilyenből van Magyar is.Növényi Norbert.Olimpiát nyert birkózásban,aztán váltott egyet és az egyik szervezet kickbox világbajnoka lett.Csak rá megint nem érvényes az amit mindenáron hallani akarsz,hogy harcművészet misztikum,fehér pizsama meg övek,mert a birkó és a kickbox is gyakorlatias küzdősportok.
2017. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!