Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudtok mondani a krav...

Mit tudtok mondani a krav magáról?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy önvédelmi sport és nafyon szeretnék edzésekre járni. Valaki jár innen krav magára? Hova? Kérlek írjatok tapasztalatokat!! 15 éves lány vagyok és szeretnék erősebb lenni, szeretném megtanulni megvédeni magamat! Van ahova már ennyi idősen lehet járni és esetleg van valami tini csoport? Mert jó lenne ha a korosztályommal járhatnék, jártam már ugy sportolni hogy a csoportban csak nálam jóval idosebbek voltak es nagyon rosszul éreztem magamat közöttük... esetleg tudtok ilyen helyet ajánlani? Illetve van ahová már akár most, nyáron is el tudnék kezdeni járni? Elore is nagyon köszönök minden váaszt, bármi tapasztalat. Tanács jól jön!!!🙂

2017. júl. 17. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyi, helytől is függ szerintem, 14 éves kortól bevesznek bárhova szerintem, de a mai fiataloknál ez az ütöm vágom nem divat:D, ahova én járok karatézni a 18 évemmel én vagyok a legfiatalabb :D

Meg menj, mindegy amúgy hogy mire csak mozogj :D

2017. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!