Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kick box edzés?

Kick box edzés?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a kick box edzések között van olyan is, ahol csak zsákolni kell, vagyis nincs valódi ellenfél. De a legtöbben ezt inkább nem ajánlják, mert nem fejlődnek ki a védekezési reflexek, és úgy nem az igazi.

Viszont láttam én már kick-boxosokat, akik egy ideje művelik a sportot, vannak ott dögivel törött csontok. nem kivétel ezalól orr sem, viszont ha azt betörik, néha elég ferdén gyógyul meg.

Nevezhettek hiúnak, én valahogy nem szeretném, hogy átrendezzék az arcomat, viszont szeretnék kick boxolni, mert nagyon tetszenek a mozdulatok, igazán élvezetesen átmozgatja a testet, továbbá önbizalmat ad, és biztonságérzetet.

Ilyenkor most inkább valami más sport után kéne néznem?


2017. júl. 24. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsenek ott törött csontok. :D Az valami más volt akkor. :D Törött orr az lehet, de az sem a hobbistáknak, hanem a komolyan versenyzőknek. Úgyhogy hajrá!
2017. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!