Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket is idegesítenek a...

Kis Dávid Attila kérdése:

Titeket is idegesítenek a poser deszkások?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy k*rvára elegem van a sok kis majomból.Nagyon rég óta deszkázom és talán 2 hónapja jutottam el oda hogy úgy gondoltam hogy méltóságosan veszem fel a Thrasher pólót meg a vans old skool-t.A sok kis k*csög meg felszevi a Thrasher pólót mire én megkérdezem:Hogy haladsz a deszkázással.Erre ő:Nem deszkázom,nem is fogok.A SOK DIVAT MAJOM FELVESZI AZT SE TUDJA MI AZ A THRASHER CSAK AZÉR FESZI FEL A KIS CSI*KA MERT DRÁGA MEG MERT MENŐ.Komolyan emberek már lassan én érzem magam gázul ha felvszem.(elnézést csak fel*aszta az agyam)

2017. júl. 28. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mindenki olyan márkájú ruhát visel amilyet akar, és amilyen tetszik neki. És rohadtul nem divat a deszkázás Magyarországon 2017-ben. Ő sem deszkázik, le se szarja, hogy ki deszkázik és ki nem, akkor miért lenne pózer deszkás?
2017. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De minek fesz fek full deszkás cuccokat.Ez olyan mintha felvennék egy Justin Bieberes pólót úgy hogy nem is szeretem.De engem nem érdekel hogy mi a divat 2017-ben aki deszkás az deszkás.
2017. júl. 28. 23:32
 3/7 paper_chaser ***** válasza:
62%
Hordjanak Guccit. Mondd meg nekik. Az rajos.
2017. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pár hete, mikor beelentették, hogy Garage storeban lesznek Thrasher cuccok, abban a pillanatban adtam el amik nekem voltak. Eddig is idegesített, hogy olyan emberek hordják, akiknek fogalmuk sincs a deszkázásról, de most ásták meg a sírjukat, hogy már a 8 éves kölykök is ebben fogják tolni. Szomorú, amit csináltak a márkával, de nem csak a Thrasher lett ennek az áldozata..
2017. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia:D en is feltettem nemreg egy ilyen kerdest, termeszetesen nekem csak olyan valasszok jottek hogy: mindenki azt vesz fel amit akar, meg hasonlok.. Egyutt erzek veled:D engem is g_cire idegesitenek az ilyen kolkok.. Nagyon gaz olyan cuccot hordani amirol azt se tudod mi az, meg semmi kozod hozza.. Ha ezt igy folytatjak olyan lesz mint a Vans, hogy minden masodik emberen azt latni... Pedig eleg feltunoen valamelyik polo/pulcsi ala oda van irva hogy SKATEBOARD MAGAZINE, erre megveszi mert fu de jol nez ki. Le tudnam mindet csapni.. Undorito... / deszkas lany/
2017. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
62%
Persze jottek olyan valasszok is, hogy valoszinu feltekeny vagyok a markara, avagy az ilyen markat viselo emberekre.. Persze abba nem gondolnak bele, hogy a deszkas megveszi hogy vegre ne tomegcuccot keljen hordani, meg mert ez az o stilusa, erre bejon a piacra, es megveszi az osszes pozer k_csog, es annyi a nagy "egyenisegnek".. Es azert lazadnak ennyire a deszkasok ez ellen, mert nem szeretnek, ha a kis pawa g_cik az o cuccukat hordanak. Persze ha egy Justinfan latna rajtam Justin polot akkor mar igy meg ugy mit kepzelek magamrol hogy fel merem venni. Csak en nem csinalok ilyet mert tiszteletben tartom masok stilusat, es nem majmolom mert az hu de jol nez ki. Felveheti de utanna jol kifogjak rohogni, meg kopkodni fognak ra az utcan.:D
2017. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fannta01 ***** válasza:
Szerintem igazad van...ráadásul itt van ez a sok kiscsaj akik simán felveszik a thrasher pulcsit úgy hogy leírni sem tudják meg a vans old schoolt is csak a pláza padlóján koptatják oké én is lány vagyok és hordok vanst meg thrashert de deszkázok is
2018. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!