Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőteremben titeket is...

Edzőteremben titeket is idegesítenek a telefonnyomkodó kis tini p@csák?

Figyelt kérdés
Most konkrétan arra gondolok amikor beül a gépbe, húz 2-3-at, és utána pihenésképpen telefont nyomkod, és indokolatlanul hosszú ideig foglalnak egy gépet. Nem szoktam hozzájuk beszállni, mert eleve nem bírom a pink ruhás tiniket akik csak lézengeni járnak le. Ettől rosszabb amikor csoportosan körbeállnak egy gépet, 1 csinálja másik 3 meg nézi. Tisztára mint a közmunkások. Más hogy van ezzel?

2017. márc. 17. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Megjelenésemből fakadóan, ha melléjük áll9k és ciccegek egyet, megértik, hogy tipli van így nagyon idegesíteni sem idegesítenek..
2017. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bátrabbja kivárja, hogy krákogjak egyet de attól már összefossa magát.
2017. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, értem. De én nő vagyok, nem cicceghetehek nekik, hogy nézne már az ki. Heti 4xszer járok edzeni, és nem teapartira megyek oda, meg társasági életet élni.
2017. márc. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!