Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni futni. A házunk előtt van egy park, viszont egy faluban lakom és az utcánkban lakók és mások (akiket szintén ismerek) tuti mindig megállítanának, hogy miért futok mit csinálok stb. És én magam miatt szeretnék futni és nem azért hogy bámulják ahogy futom a köröket a parkban. Szóval mit tegyek?

2017. júl. 29. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj meg mond meg neki h futsz mert élvezed és menj tovább. V dugd ve a füled és majd mond azt a legközelebbi találkánál h nem halottad h szólt
2017. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem, én egy ligetbe futottam és ott a játszi résznél mindig ott bandáztak és ordibáltak nekem...

Szerintem menj másmerre futni (bicikliúton, mezőn, erdőben) vagy dug be a füled és hallgass zenét. Vagy tényleg, amit az előző írt, hogy tisztázd le velük, hogy miért csinálod és akkor remélhetőleg nem fognak zavarni.

2017. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod, hogy azért futsz, mert nagyon jó, és "legközelebb gyere te is!" Azonnal lezárják a témát. :D
2017. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!