Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tony Jaa meg tudna verni egy...

Tony Jaa meg tudna verni egy 120 kg-os agresszív embert?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik filmjében van egy ilyen szitu.Lepattant a fickóról,aztán az elefánt csontvázával verte szét.Szerintem ő inkább tornász kaszkadőr,mint bokator harcos,de nagyon látványos amit csinál.
2010. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Tony Jaa csak egy színész! Persze nagyon ügyes meg minden, de valóságban nem egy nagy harcos, mint mondjuk a Bruce Lee. Eljárt pár muay thai edzésre, kitanulta a színész/kaszkadőr szakmát, ma már pedig befutott akciófilm sztár. Ennyi.
2010. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

attól is függ hogy milyen az a 120 kg-s ember, mennyire jártas a küzdősportokban, azért tony jaa elég komolyan tanult ezt azt, de tény hogy mégsem egy bruce lee(aki az izmai erejére és gyorsaságára koncentrált főként, a legegyszerűbb és leghatásosabb technikákkal kombinálva)

Az izmai tuti nagyon robbanékonyak, hisz a nem magas termete ellenére akár két és fél méter magasra is felrúg, vannak iylen videok rola youtubon, durvák...

2010. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megtudna verni mert a 120 kg ember nehezebben mozog mint o . De csak akkor ha nem sportol valamien kuzdosportot !
2010. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
agresszívet nem :D
2010. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:

én láttam már, hogy egy 70 kilós cigánygyerek vert meg egy nagydarab fickót.. de olyant is hogy egy 70 kilós gyerek vagánykodott egy kidobónak hogy ő 10 éve thaiboxozik és kapott egy fülest amitől összeesett...

Ezek olyan dolgok, hogy nem tudni...

2010. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tony Jaa nem csak a filmekben tud verekedni,ő a legjobb Thai-boxos a !SAJÁT SÚLYCSOPORTJÁBAN!,mert ha valaki eléri a 75kg-ot,onnantól mindegy hogy 500 kg színtiszta izomemberrel bunyózik,az nyer aki jártasabb a küzdőzésben.Tony Jaa pedig csak 62kg.Láttam olyat K-1-ben,hogy egy 75 kg-os összevert egy !300kg-ost!
2011. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
még kettöt is
2014. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!