Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő testépítőnek ez sok?

Kezdő testépítőnek ez sok?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok! 17f/75 kg


Úgy akarom, hogy hetente 3 edzés a felsőtestre és 3 az alsóra. pl. hétfő-felső, kedd-alsó,szerda-felső,csüt-alsópéntek-felső-szomb-alsó


Nem vagyok az az izmos fajta, ezen akarok változtatni. Ha tudtok adni konkrét edzéstervet azt nagyon megköszönném.


2010. máj. 23. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2010. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez így butaság... olvasgass egy kicsit... és az edzés az csak az egyik dolog, táplálkozni is megfelelően kell! Vedd a fáradságot, és olvasd el ezt a cikket... kicsit lejjebb kezdődik az ALAPISMERETEK rész: [link]
2010. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szóval hétfőn akarsz: mell-váll-hát-bicepsz-tricepsz-has: kedden meg lábazni? :)

Szuper... ott a link amit adtak, olvasd el!

2010. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
2. válaszolónál az igazság. Amit most tervezel az egy baromság
2010. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg hülyeség...

Én hetente 3x edzek, 2 biceps-triceps-has-láb(+fenék), és egy mell-váll-hát-has. Igaz én nő vagyok. De azon az oldalon amit belinkeltek, találsz edzéstervet is. Meg ki kell tapasztalni, hogy te mitől fejlődsz legjobban...

2010. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

heti 3-4 alkalom szerintem!

Én 3 nap felső 1 alsóra:D

mellet bicepszel,hát váll tricepsz 1ütt,has pedig minden második edzésen,:D

Dehát ez egyén függő kinek mi hoz:)

2010. jún. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!