Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék meg gyorsan...

Hogyan tanulhatnék meg gyorsan és egyszerűen táncolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni táncolni, legfőkébb a shuffle meg a modern tánc tetszik. Nem szeretnék tánctanárhoz járni. 13/L

2017. aug. 4. 12:45
 1/3 anonim válasza:
Úgy birom az ilyen kérdéseket... Na vajon hogy? Milyen választási lehetőséged marad ha a tanárt kizártad? Ülj, és gondolkozz, akkor biztos megtanulsz táncolni. De ha kicsit tényleg gondolkoznál, akkor ezedbe juthatott volna, hogy nem a gyakorira kell rögtön futni mindenért. Én most itt regélhetek neked a táncról, vagy bárki, de akkor nem fogod megtanulni ha egyszerűen nem gyakorlod. Mivel kezdő vagy, barátod az egész internet, youtubeon rahedli kezdő koreográfiát találsz amit megtanítanak, majd szépen haladsz az egyre nehezebb koreok fele. Alaplépések, gyakorlás, gyakorlás. Ennyi. Egy kis önállóságot pls. Valami hasznosra is lehtne használni az internetet.
2017. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy kel legyen ritmusérzéked, és ha hobbi szinten csinálnád oké, de ha profibban szeretnéd akkor ahhoz mindenképp kell tanár.
2017. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez előző kommentelővel értek egyet. Én is rengeteg lépést tanultam meg különböző videókból. Vannak olyanok, melyek direkt kezdőknek vannak, de ha csak szimplán nézel egy koreografált videót és megtetszik egy mozdulat, onnan is meg lehet tanulni. Bár ha tényleg szeretnél táncolni, érdemes lenne megfontolni egy társulatot .
2017. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!