Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon van akrobatikus...

Hazadi Noémi kérdése:

Miskolcon van akrobatikus rock and roll oktatás?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélt az akrobatikus rock and rollról és kedvet kaptam hozzá. Lovagolok és úszok is. 12N. Korban még van időm elkezdeni? A testvérem még kicsi 6 éves de nagyon jó mozgású. Szoktunk itthon akrobatikus tácokat csinálni. Szerentetek érdenes elkezdenünk? A legfontosabb kérdés viszont az hogy Miskolcon vagy környékén van erre lehetőség? Előre is köszönöm.

2017. aug. 7. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne Miskolcon, de simán lehet, hogy valami tánciskola vagy tánctanár felvette a rokit a repertoárba, bár ennek elég kicsi a valószínűsége. Ózdon volt régebben, de szerintem az meg is szűnt.
2017. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyan találhatnék ilyen tánctanárt?
2017. aug. 9. 08:48
 3/3 anonim válasza:
Kicsit későn írok szerintem.Van Miskolc-Szirmán.A rugóláb.Én is oda járok.Miskolc-Szirmán az Általános iskolában vannak az edzések.Vannak plakátok az iskola ajtaján.Remélem tudtam segíteni, és nem későn válaszolok!Sok sikert!
2017. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!