Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell rendelni airsoftot...

Hogy kell rendelni airsoftot a Taiwangun.com-ról?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy utalni kell, de van valami konkrétum, például, hogy csak Paypal-lal lehet fizetni? Le tudná valaki írni nekem egy ilyen vásárlás menetét, és, hogy egyszerre több dolgot is lehet rendelni, hogy ne kelljen több házhoz szállítást fizetni? Az MKH kártya és a fegyver bevizsgálása plusz költség vagy az benne van a fegyver árában? Szeretnék összeállítani egy csomagot ruházattal és fegyverrel együtt úgy, hogy egyben hozzák ki az egészet. Ez lehetséges? A válaszokat előre köszönöm, az értelmes válaszoknak megy a zöld pacsi!

2017. aug. 12. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bepakolsz mindent a kosárba rákatansz a továbbra átfutod a rendelésed meg az adatai, hogy stimmelnek-e kiválasztod a fizetési módot. A paypalt nem szeretem szóval netbankal szoktam utalni. Mkh kártyát nem adnak. A fegyvert nem vizsgáljákbe talán csak elvben, de az biztos, hogy nem egyenlő a rendbetételével. Ezeket neked kell megoldanod ha megjön. Az mkh kártya meg úgyis fölösleges.
2017. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. aug. 13. 17:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy pontosan milyen módokon lehet fizetni taiwangun-on. Ha valaki írna egy listát, azt megköszönném.
2017. aug. 15. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

PayPal, Credit card, Debit card

Credit card DotPay,

PayU

2017. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!