Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző konditerembe...

Mennyire jellemző konditeremben, hogy a férfiak bámulják a nőket? (például a feneküket guggolás, kitörés közben)

Figyelt kérdés
Nők, ti hogy élitek ezt meg és hogy veszítek rá magatok, hogy ennek ellenére elmenjek edzeni.
2017. aug. 14. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ott mindenki a saját edzésével van elfoglalva.
2017. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Hazudik aki azt mondja, hogy nem, vagy esetleg a saját neméhez vonzódik, azért nem. :)

Na jó, nem bámulják kocsonyán logó szemekkel, de néha a odalesnek, periférikus látásunkban ott van. Sőt átsuhan az agyukon két gyakorlat közt, hogy "hmmm, ez igen, húúú de jó segg, vagy mell, de jó lenne ..." stb stb. Aztán megint a gyakorlatukra koncentrálnak.

Mikor a párommal megyek, akkor néha figyelni szoktam a him társakat, és csak szép csendben mosolygok ha észreveszem, hogy azért oda-oda lesnek rá. Meg néha magamban mondom, " irigykedsz mi?" :D

Ettől eltekintve, nyugodtam menj edzeni. :)

2017. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez az egy dolog nagyon taszít az ilyen helyekben.
2017. aug. 15. 10:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, párom is ezt teszi. Azért azt tudom, vagy sejtem csak, azért tetszik neki. :)
2017. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Ez az egy dolog nagyon taszít az ilyen helyekben."


Akkor gondolom, strandra sem jársz és csak olyan öltözetben jársz, ahol nem látszik az alakod!

2017. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Járok ilyen helyekre, nem az alakom miatt zavar, hogy bámulnak. Nem szeretem, ha ismeretlenek "legeltetik" rajtam a szemüket.
2017. aug. 15. 13:19
 7/16 anonim ***** válasza:
A strandon nem idegenek "legeltetik" rajtad a szemüket? Ne légy ilyen álszent!
2017. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elözönek igaza van, a strandon vagy hasonló helyeken sokkal inkább legeltetik rajtad a szemüket idegen férfiak, mint egy konditeremben, ott ugyanis csak néha odapillantanak, de egyébként a saját edzésükkel törödnek, a strandon meg nincs más dolguk, mint a nökre csorgatni a nyálukat.
2017. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Strandon általában a vízben vagyok, de valóban amíg a parton vagyok tudnak nézni. Személy szerint én próbálom csökkenteni a parton bikiniben töltött időt és lehetőség szerint, ha csak ülünk, sétálunk strandruha vagy kendő van rajtam. (Nem azért, mert szégyelném az alakom.) De szerintem sokkal zavaróbb, ha guggolásnál a kinyomott seggem bámulja valami. Strandom a párommal vagyok, edzés közben egyedül lennék.

Néhányszor voltam eddig csak edzeni, de például az egyik kondiban a taposó/fúrógép direkt úgy volt elhelyezve, hogy a pultosnak kitűnő kilátása legyen rá, magamtól észre sem vettem volna, ha az ismerősöm (pultos) nem hívja rá fel a figyelmet, hogy mennyire örül, hogy végre egy jó fenekű leányzó is használja a gépet.

Szerintem megpróbálok olyan időben menni amikor kevesen vannak, főleg ha ilyen gyakorlatokat akarok végezni.

Egyébként köszönöm a válaszaitok!

2017. aug. 15. 14:23
 10/16 anonim válasza:
100%
Nem értem mért kell ennyi megfontolt lépést tenned annak érdekében hogy minimalizáld a tapló férfiak élvezetét. Jogos, kijár nekik én értem, de nincs az az Isten amért ennyire körültekintő lennék ha strandnék/ edzenék. Ezzel magadnak okozol kellemetlenséget, és mért? Ha nem téged néznek meg lopva, hát majd a következőt. Értelmetlen energiafecsérlés.
2017. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!