Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Showtánc vagy musicaltánc?...

Showtánc vagy musicaltánc? Melyiket lenne érdemesebb/egyszerűbb elkezdeni 17 évesen?

Figyelt kérdés

Táncos "tapasztalatom" már egy kicsi van, 3 éve járok társastáncra, egy éve pedig hastáncra. Viszont még soha nem voltam versenyeken vagy ilyesmi. Szóval inkább csak hobbi szinten táncoltam.

Most néztem musical, illetve showtáncot is, de nem tudok dönteni közöttük. Soha nem voltam egy nagyon hajlékony típus ezért kérném a választásban olyan a segítségét, akinek már esetleg van tapasztalata ezen a téren.

Melyik lenne a könnyebb/egyszerűbb már ilyen korban?


A válaszokat előre is köszönöm!!


17/L



2017. aug. 17. 17:41
 1/3 anonim válasza:
Szia:) Én 3 éves korom óta táncolok, show táncolok is. Én mindenféleképpen a musicalt ajánlanám neked, ha nem vagy laza. A show táncnak alap elve a klasszikus balett, amihez kell hogy ki legyél lazítva. Ugyanakkor képesnek kell lenned szó szerint végig "pattogni" a 3-4 perces koreográfiát, plusz mostmár az új versenyszabályok szerint tele van akrobatikus mozdulatokkal is. Ha kitartó és elszánt vagy nyilván belekezdhetsz ebbe is, én nagyon szeretem, viszont a musical sokkal hasonlóbb az eddigi sportágaidhoz. 16/L
2017. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszodat!!😊

Azt hiszem akkor egyértelműen a musicalt választom☺

2017. aug. 17. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. A musical inkább hobbitánc mint a showtánc.
2017. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!