Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixen milyen sportágra...

Tippmixen milyen sportágra érdemesebb leginkább fogadni?

Figyelt kérdés
Nekem a foci nem jött be, most jégkoronggal próbálkozok, azt olvastam hogy esélyesebb azon nyerni. Mondjuk szerintem igaz is, és sokkal nagyobb szorzók vannak mint pl a focinál, elég sokszor a több szorzós csapat nyer, ez előnyben. Szóval szerintetek? :D

2016. jan. 9. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
én focira szoktam de neked lehet azert nem jött be mert a 2,00 vagy annál nagyobb szorzós meccsekre fogadtál mert a téted dupláját szeretted volna nyerni ez valakinek megy valakinek nem én is csak 1x tettem X re (Manu vs Chelsea)és nekem az pont jött de ez nem ugy van hogy mindig "a több szorzós csapat nyer". viszont ha papirforma alapján akarsz nyerni akkor ott van a vizi és/vagy kézilaba ott szoktak az esélyesebbek nyerni csak kicsi rájuk a szorzó(odds. azt tapasztaltam hogy nem csak ugy hasrautes szeruen kell tippmixelni hanem fontos a sportág és a csapatok ismerete is mert van olyan hogy a bajnoki utolsa találkozik az elsővel aki hazai pályán játszik vagy éppen minden az esélytelenebb csapat ellen szól és akkor jön az hogy a kiscsapat bizony ad egy jozanito pofont. én is beleszaladtam már nem egy ilyenbe (HSV vs Bayern M a HSV-nek uj rutitntalan edzője volt es eltte is gyngen játszott a csapat a Bayernbe meg ott volt Lewandowski minden a mellettuk szolt megis 0-0 lett.)akárhogy is így is uygis bukni fogsz akármiylen sportra fogadsz de ne add fel nincs olyan aki még ne bukott volna 1x vagy többször. szerintem mindenki mást fog mondani és ez lényegében jo hogy kiprobálsz minden sportot h melyik jön be de fogadj inkább arra amelyik bejön neked amelyiket szereted.személy szerint ennyit tudok segiteni.további sok jo tippelést kivánok
2016. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze nem arra értettem, hogy mindig a nagyobb szorzós csapatok nyernek, csak ha a nap végén megnézem az aznap lejátszott meccseket, akkor jégkorongból sokkal több olyan csapat nyert, akinek a szorzója nagyobb volt (Focinál ez ritkább). Azt elfelejtettem írni, hogy 1 hete tippmixezek, és eddig 1500ft minuszba vagyok. Viszont 1 hét alatt rájöttem, hogy nem érdemes háromnál több meccsre fogadni, nagy esély van rá hogy egy meccs elmegy, annak ellenére, hogy előtte átnézzük a meccseket. Én úgy szoktam fogadni, hogy rászánok fél órát, hogy az aznapi meccsek közül választok (általában azt nézem hogy 1,8 feletti Odds-a legyen) és megnézem az előbbi meccseket hogy kinyert. Sajnos eddig ez nem jött be, ezért is fogok holnap 200-al megrakni 3 meccset, 3-as kötéssel. Az előző egymás elleni meccseiket nagyon megnéztem, csak arra rakok mostantól aki eddig mindig (vagyis legalabb 4-szer nyert ellene) (egy jó tanács: azt is kell nézni hogy mikor volt utoljára egymás elleni meccseik, csakis olyanra kell rakni akinek 2015-ben volt és megis nyerte. Remélem érthető vagyok.)

Szóval holnap ezeket rakom meg:

- Kurgan vs Karaganda (V) 2,40-es Odds

- Barsz Kazany vs Avangard Omszk (H) 2,05-ös Odds

- SönderjyskE vs Frederikshavn (H) 1,95-ös Odds

Összes Odds: 9,594*200ft=

1918ft

Remélem vissza jön az elbukodt pénzem. Ha igen, akkor 500 vagy 1000 forintal rakok meg 1 "biztos" meccset és így tovább. Nagyon szépen köszönöm ezt a hosszú választ, érdekel ki mire fogadd és hogy általában nyer-e. :)

2016. jan. 10. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom mindenki arra fogad ami neki jobban bejön és jol ismeri azt. Én már 2,5 éve fogadok és elég jól megy. 3nál több meccsre szerintem csak kombinált fogadás eseten erdemes tenni. Az hogy ki hányszor nyert a másik ellen nem annyira fontos mert minden meccs más. Érthető vagy csak én már rendelkezem tapasztalattal. Igen én is megszoktam nézni az egymás ellenit de ez nem mindig hasznos. Mert vannak olyan csapatok v válogatottak akik még az életben nem játszottak egymással. Az oddsok alapján látom h sokat akarsz nyerni kevés téttel. Ez is egy jó stratégia. Nos remélem tudtam valamennyit segíteni mert amugy szivesen teszem. További sikeres fogadást.
2016. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!