Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Froome, Nibali, Zakarin, kire...

Froome, Nibali, Zakarin, kire fogadjak?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki másra? Froomenak csak két normális segítője van, de inkább csak Poels az, Nieve nem. Ha egy csapat összefogna a movistarral, akkor a maradék sky-osokat hamar lerázzák.

#Alpecin #chris frome #team sky
2017. aug. 18. 15:18
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom még aktuális-e a dolog, de azért leírom a véleményem, hátha van benne pár morzsa értékes info :D

Szóval szerintem a csapatban Gianni Moscon is kiemelkedő karakter, jó munkásember, azon kívül a sík segítők sem piskóta, hogy mit tudnak menni. Froome azt mondta, hogy Vuelta-n ő még nem volt ilyen erős csapattal, ez reálisnak is látszik.

Szegény Movistar-t az ág is húzza, nem hiszem, hogy ők lesznek itt a fő ellenfelek. Figyelj, amit írsz abban van igazság, összefogással minden csapat verhető, ha a többi 21 csapat a Sky ellen tekerne hamar szét lehetne kapni őket is. Csak a valóság az, hogy a nagy többségnek teljesen mindegy, hogy nyer-e a Sky embere, vagy nem nyer, mert egyszerűen nem az összetettért harcolnak, sokkal inkább szakaszokért. Ami pedig az összetettért menő csapatokat illeti, itt ésszerűnek tűnik elsőre egy összefogás, csak éppen pl. az Astana semmivel nem lesz boldogabb, ha megnyeretik mondjuk Nibalival a versenyt, de Aru csak valahol a 10. hely körül kullog. Ez nem így megy, nekik csak Aru számít, ha nem ő nyer, akkor akár nyerhet Froome is, édes mindegy.


És hogy kire fogadj? Hát ez kemény dió, gondolom összetettről van szó. Szóval kézenfekvő volna írni, hogy Froome sanszai nagyon jók, ami igaz is, csak ennek megfelelően alig fizetnek rá. Ennél azért nagyobb kockázat van a kerékpár sportban, elég egy rossz kanyarvétel, és máris megvan a baj, hogy mást ne mondjak. Nibalira egészen jó pénzt fizetnek szerintem ahhoz képest, hogy az ő esélyei is meglehetősen jók. Megjegyzés: én azért őt sem tenném meg, mert szerintem Chris Froome elviszi az idei Vueltát, én ezt érzem.


Kellemes szurkolást, és jó szórakozást kívánok!


Üdv: Libra94

2017. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!