Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Skinny fat vagyok, szeretném...

Skinny fat vagyok, szeretném teljesen rendbehozni a testem, de nem tudom, hogy el merjek-e kezdeni nagyon tömegezni. Szerintetek? Kép!

Figyelt kérdés

Van rajtam zsír, és attól félek, hogy ha nagyon elkezdek tömegezni (látva a tömegnövelő étrendeket, és a "tippeket"), nagyon el fogok zsírosodni.


Kb féléve vagyok ilyen testkompozíció cserés életmódon, zöldséget, húst eszek, fehérjét iszom, sok víz, zöld tea, karnitin, járok kondizni és szerintem jobb a helyzet, mint volt pár hónapja.


Sajnos ki kellett hagynom 2 hónapot, mert volt egy férfi mellműtétem, most kezdtem újra.


Milyen étrendet ajánlotok?


[link]


Ez volt március, április környékén.


[link]


És ez most.


Sokat erősödtem, eddig se húzódzkodni, se tolódzkodni nem tudtam, most már simán megy 4 sorozat mindkettőből, súlyzókkal is sokkal jobb barátságban vagyok.


19F


2017. aug. 20. 09:22
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem mehetne lassu tömegelés, kis kalória plusszal. Fehérje 1,5-2g x ttkg, zsír 1g x ttkg naponta, ch pedig annyi, hogy lassan jöjjön a tömeg. Ez van akinél 3g x ttkg és van akinél 5-6g x ttkg ch. Ki kell tapasztalni. Edzesben Icf 5x5 vagy heti 3 vagy 4 napos kétfelé bontott terv.
2017. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!