Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gimibe milyen szokott lenni...

Gimibe milyen szokott lenni egy tesióra?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd a kilencediket és érdekelne, hogy mire számítsak. Kötélmászás meg a fejen/kézenállás nem megy annyira...ezek sűrűn lesznek?

2017. aug. 20. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanolyan semmitérő bohóckodás az egész..fussál 5 kört, aztán a jó csajok leülhetnek a kopaszodó pedofil tesitanár köré, a többiek meg focizzanak. persze néha volt szekrényugrás, bukfencezés, távolugrás, 60 méter meg 400-600 méteres mérés..talán 6 év alatt (6osztályos gimi) 2szer másztam kötélre, de azt nem osztályozták..nagyon könnyú amúgy ha ráérzel a technikájára.
2017. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan az mint általánosba.

Nálunk szigorú tanár volt, de annyiból állt a tesióra hogy futottunk, bemelegítés volt, némi erősítés, néha atlétika anyagrészeket vettük át, néha kosaraztunk, tanultuk a dobásokat, szabályokat, technikákat, volt szertorna anyagrész ahol volt talajtorna, bukfenc, kézenállás, hátra bukfenc, cigánykerék, meg még tudom is én. Volt gyűrűs torna, volt kötélmászás, volt magasugrás, volt hogy fociról tanultunk néhány dolgot, volt hogy röplabdáztunk, volt hogy kézilabdáztunk. Meg egyszer volt olyan évünk amikor az iskolához közeli teniszpályára kellett mennünk akkor tesi volt az első óra, a teniszpályához tartozó öltözőben öltöztünk át ott volt egy gondnok féle aki irányított minket ameddig a tanár nem érkezett meg, és akkor ott teniszeztünk, azt tudom hogy akkor egymás után 2 tesink volt és amikor még jó idők voltak odamentünk, amikor rossz idők voltak már, akkor az uszodába mentünk úszás órára ami dupla tesin volt.

Persze nekünk gimibe szigorú tanárunk volt első két évben, másik két évben egy rugalmasabb fiatalosabb tanárnőt kaptunk aki szintén követelt de ott a kötelező anyagrészeket mindig úgy zavarta le hogy heti egy "játék" óra is legyen.


Nálunk szertorna anyagrésznél nekünk lányoknak kellett tornadresszt viselni amit általánosba nem kértek már 3. osztálytól -.-

2017. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!