Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összehoztam egy formát nem...

Összehoztam egy formát nem akarom elvesziteni de a Wing Tsun Kung fu amit csináltam nagyon vonz vissza. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Heti 2x járnék Kungfura heti 2x pedig konditerembe..2nap alatt letudnám edzeni amit kell,és 2napot tudnék kungfuzni is mellette kajálnék sokat mert nagyon kajálos tipus vagyok..170cm 61kg..Van értelme így ennek?Max szálkásodnék picit ami nembaj..a kungfu intenziv mozgasu edzeseket foglal magába.
2017. aug. 29. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jó így. Csodálkozom, hogy nálatok annyira intenzív az edzés, mert ez a stílus nem arról szól.
2017. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

intenzív edzés a kung fu?

hogy ott párosgyakolatoztok?

ha csak 1x is lettél volna életedben normális küzdősport edzésen akkor szégyellnéd magad ezért mert leírtad.

61 kilósan meg nem hoztál össze semmiféle formát.

2017. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
jah,az elgondolás viszont jó,heti 4 edzés,a kondi gondolom teljes test.
2017. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

A 2.nak uzenem hogy ez Modern Ving es nem csak paros gyakorlstok vannak hanem fizikai megmérettetések is.

2017. aug. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!