Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes elkezde...

Milyen sportot érdemes elkezdeni 22 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretném valami sport mellett elkötelezni magam, de fogalmam sincs mi legyen az. 22 éves srác vagyok, 170 centi magas, 70kg. 1 éve járok konditerembe edzeni, aminek hála van rajtam egy kis "alap" izomtömeg. Mellette szoktam futni, de ezt csak ritkán, ha épp kedvem van hozzá (a jó kemény, magas intenzitású kardiók híve vagyok inkább :D)


Tudom, hogy profi szintet már semmiben sem üthetek meg, ahhoz szerintem már késő (vagyis gondolom én, ha rám cáfol valaki, az csak jó).


Van otthon egy bokszzsákom kesztyűvel, azok is néha-néha használatba kerülnek, tetszik is a dolog, de sosem merültem bele komolyabban a témába. Érdemes lenne esetleg ezzel foglalkozni, edzésekre járni? Itt talán még a korom sem lenne akkora probléma(?)


Vagy valami más ötlet? :)


2017. aug. 30. 01:27
 1/4 anonim válasza:
MMA?
2017. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ahaha MMA ...


Próbáld ki a bokszot esetleg, ha a küzdősportok érdekelnek.

2017. aug. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk kick boxon a kezdő 80%-a 30 év feletti, nem értem miért én se, mert hajlékony test kell hozzá.
2017. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszterbarat válasza:
Rengeteg terem van, ahol boxot, BJJ-t tanulhatsz az alapoktól. Nem leszel már profi versenyző, de jó társaság, jó kondi, rendszeresség, bla, bla, bla. Jó lesz!
2021. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!