Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kisebb mellem?...

Hogyan lehetne kisebb mellem? Nagyon zavaró

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok , kosárkabdázom hetente ötször van edzésem és még a hétvégi meccsek. Az a problémám hogy kellenének új sportmelltartók mivel kinőttem az összeset de eddig egyet sem találtam a méretemben aki jó , de ha valami jó volt méretben az nem tartotta meg , lifegett és fajt. Annyira zavar ráadásul mindig megbámulnak és megjegyzéseket tesznek rám emiatt. Ráadásul van rajtam némi súlyfelesleg (170cm-65kg? De ez sem akar sehogy sem lemenni , nem is eszem/ehetek cukrot csokit , csipszet Mit tudnék csinálni ?

Válaszokat előre is köszönöm !:)



2017. szept. 3. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisebb valószínűleg nem lesz. A kosárlabdában tényleg nem előnyös, máskor viszont még jól jöhet.
2017. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max. fogysz és vagy csökken, vagy nem, mást nem tehetsz. Kalóriadeficitben mindenképpen fogysz, olyan nincs, hogy nem (azt nem mondom, hogy könnyű, én is stagnálok rég, mert nem bírok keveset enni, éhezem, s a fogyás nem a legfontosabb számomra. de ha keményen betartanám a deficitet, akár úgy, hogy többet mozgok, fogynék, mint mindenki).
2017. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Később ez komoly előny lesz pasizásnál, úgyhogy ne akarj kisebb melleket;)
2017. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Ha kalória minuszos étrend lenne, akkor zsírból lehetne fogyni, így mellből is mehet le valamennyi.
2017. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem vagy kövér, hanem inkább izmos. Említetted hogy hetente többször is sportolsz, így nyilván izmos vagy ami a súlyodon is kijön.


17/L

2017. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!