Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Colonado lovasiskola és...

Colonado lovasiskola és Monarchia lovasiskola, Gödöllőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem nagyon értem pontosan hogy a Colonado és Monarchia lovarda gödöllőn egyeütt van, vagy ugyan az csak más névvel vagy egy teljesen másik lovarda? Mert ugye Janik Valéria és Janik Attila vezetik a lovardát de nem értem, hogy most kettőt vezetenek vagy ez együtt van vagy most mi? És mi a véleményetek róluk? Halottam sok jót de sok rosszat is. Engem és a barátnőmet Valéria oktatna (nem sokára megyunk ide lovagolni ezért akartam megtudni ezt, hogy pontosan most kulon van vagy mi) és Valéria hogy oktat? Attilárol azt irtak egy másik kérdésben hogy "csak a pénzét" "nem is oktat rendesen" stb.. Valériarol nem halottam semmit.

Colonado és a Monarchia ugyan az vagy nem? Előre is koszi a választ :)



2017. szept. 4. 21:16
 1/1 anonim válasza:
Detto.Férj és feleség.Annnyi hogy a Valériának még képesitése sincs.
2017. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!