Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki ez a "Kung Fu mester?

Ki ez a "Kung Fu mester?

Figyelt kérdés

Neten már többször láttam egy videót, sajnos nem tudom belinkelni. Egy tatamin vannak tanítványok, szépen felsorakozva. Középen van egy "mester", de akkora kajli az egész, hogy az eszem megáll.

Akivel meg csinálják a gyakorlatot, még rá is tesz.

Valszeg láttátok már.

Hullámzik a teste meg azt hiszi, hogy a Dragon Ball-ban van.


2017. szept. 5. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj, az ilyen Chi embereket ne is kapcsold a Kung-fuhoz! Semmi köze hozzá. Ezek azt hiszik, hogy van a testnek amolyan energiája, amit nevezhetsz csínek, meg csakrának és azzal küzdenek, meg elkábítanak érintés nélkül. Én azt nem értem, hogy hogy lehet embert ennyire behülyíteni, hogy elhitessenek velük egy egyértelműen nem létező dolgot. Nagyon beteg...
2017. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért tettem a macskakörmöt :)

Vagyis akartam :)

Áhh nagyon betyár, kész röhej, ennyi idiótát, komolyan mondom Észak Koreában nem bassstak :D

2017. szept. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!