Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez, és hogyan...

Miért van ez, és hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok. Egy csomó sport érdekel hobbiszinten, nem csak testépítés, hanem minimum páros labdajátékok, vagy vívás, boksz is. Sajnos azonban csak azt tudom űzni, amihez magam is elegendő vagyok.


Nem élek nemi életet, és emiatt a férfiak mindig melegnek hisznek, és nem barátkoznak velem. Pedig nem vagyok az!!


Hosszú évek óta vágynék korombeli férfi haverokra, nem szexuális okból, hanem egyszerűen azért, amiért más férfiaknak is van baráti, haveri körük. Főként edzőtársakat szeretnék, mert motivációt jelentene a sportoláshoz. De lehetetlen...


Már csak otthon edzek, mert elegem a folytonos lerázásokból és célozgatásokból. Neten még mindig, ahol csak tudok, keresek sporttársat, de hiába, pedig Pesten élek.


Tényleg nem lehet a mai világban úgy haverkodni, vagy együtt sportolni, hogy ne lenne mögötte szexualitás? Én ezt nem akarom elhinni!


28F


2017. szept. 8. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
"Kösz" a jó tanácsokat ;)
2017. szept. 8. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Úristen, nekem is ezzel kell majd szembesülnöm? -_- Bárki bármit mond, még mindig állatok vagyunk, ha ennyire befolyásol minket egy ösztön. No, mindegy. Én sem értem ezt az egészet.


Jobb is, ha egyedül edzel, kérdező! Próbáld meg elkerülni az embereket, mert a hülyék csak tönkreteszik a napod.

2017. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogyan tanuljak vívni, bokszolni, hogyan focizzak, kosarazzak egyedül?

És még amit egyedül csinálhatnék, ahhoz is jó lenne egy kis versengés, egy kis motiváció...

2017. szept. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!