Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki aki balettozott /balett...

Valaki aki balettozott /balettozik meselne nekem róla? Gondoltam elkezdem és érdekel pár dolog.

Figyelt kérdés

Milyen alkat a legidealisabb?

Mikor érdemes elkezdeni?(nem korra gondolok

Egy óra milyen szokott lenni?

Erősít e fizikailag?

Ilyenekre lennék kiváncsi

Elore is koszonom ha valaki válaszol



2017. szept. 10. 12:06
 1/2 anonim válasza:

A balett kemény, és nem csak az edzés miatt. Folyamatosan megalázzák az embert, mert "nem elég tökéletes". Lehetsz akármilyen vékony, sosem leszel elég jó, de izmos sem lehetsz, mert akkor az már """"túl férfias"""". A nőket belekényszerítik egyfajta hercegnő típusba, ahol egyszerre kell nádszál kisasszonynak lenni és superman-nek, de ezek mellett sincs sok esélyed karrier befutni, ha nem adod el a lelked a Sátánnak és edzel látástól vakulásig, teszed félre a kapcsolataidat, ölsz bele milliókat, stb.


Kicsit finomabb vizekre evezve, a kezdés rajtad áll és hogy neked hogyan jön ki legjobban a lépés. Az órák a tanártól függnek, próbálj olyasvalakit kifogni, aki nem szégyenít meg, annyira hogy feladd.

Hogy erősít-e? Szerinted a balett délutáni kiruccanás? Láttál már balerinákat közelről?


Nekem az a véleményem, hogy... jó dolog a balett, de ne akarj karriert csinálni belőle vagy beledöglesz és tönkremész. Ugyanakkor nem sportszerűen űzve a dolgot akár jó móka, de mindenképp nagyon jó edzés tud lenni. Sok függ a tanártól. Ne ess túlzásba és legyen önértékelésed.

2017. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)).. Igazából a kérdés feltevése után rá is jöttem hogy nem nekem való.:(
2017. szept. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!