Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mondjak az edzőnek?...

Mit mondjak az edzőnek? Mérges lesz. Rossz benyomás garantáltan [pipa]

Figyelt kérdés

Ma nem mentem edzésre, ez lett volna a második edzesem.

Az első edzés után vettem eszre hogy megjött. És ma igen erős volt, ezért nem mentem gátat ugrani. Rossz benyomás már meg is van, mert az edző kicsit kiakad ha kihagysz.

Így is, heti négy alkalomból 2-re járok. Holnap kell egy lapot bevinnem hogy sportolok (hogy ne kelljen 0.-ra menni) és félek hogy a mai kihagyasom miatt nem fogja aláírni.

szerintetek? Alá fogja írni?



2017. szept. 14. 17:39
 1/7 .,,.,,.,, ***** válasza:
40%
Alá KELL írnia!
2017. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 .,,.,,.,, ***** válasza:
69%
Egyébként megmondod hogy női problémák.
2017. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mondd el neki, hogy nem hobbiból nem jársz be edzésre, hanem sajnos ilyen van. Nekem is néha begörcsöl a hasam (bélügyi gondok) és akkor egész nap nem eszek semmit, meg nem is mozgok. Olyankor én se megyek edzésre és tudja a mester, hogy akkor valószínűleg ez van. Ennyi. Mindent meg lehet beszélni.
2017. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 sajnos ez nála nem kifogás, ezért félek! Barátnőm húga (4.-es) és uszason ő az oktatojuk és nem hagyja hogy ne usszanak! Tampont kell hasznalniuk 10 évesen!
2017. szept. 14. 17:50
 5/7 .,,.,,.,, ***** válasza:
70%
De alá kell írni , azért meg nem lehet mérges hogy ha nem mész be mert gondolom fizettek az edzésért, max annyi hogy eggyel kevesebb emberre kel figyelnie.
2017. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Akkor viszont tovább kell vinni az ügyet. Ilyen nincs, hogy az edző nem írja alá a papírt szivatásból, meg kötelez a gátugrásra, miközben erősen menstruálsz. Az úszásról nem is beszélve. Komoly betegségeket kaphat el, aki tamponnal vízbe megy, és a többiekkel szemben sem higiénikus, ha menstruálva a vízbe küldik. Az meg a másik, hogy kényszerítik rá a kislányokat, mikor tudjuk, milyen fájdalmas tud lenni a tamponviselés a fiataloknak.

Azonnal szóljatok a szülőknek, ez nem normális és nem elfogadható. Majd ha mind olimpikonok lesztek és havonta egymilliót kerestek, akkor csesztethet titeket ilyennel az edzőtök és majd eldöntitek, hogy bevállaljátok e. De gyerekekkel ilyet nem szabad csinálni.

Ne szégyellj beszélni erről, nyugodtan vágd az edző képébe, hogy márpedig igenis kifogás, ha az ember vaginájából dől a vér. Ha emiatt ki akarna cseszni veled, akkor mondd csak el mindenkinek, hogy mit művel. Ne hagyd magad.

2017. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%
Mond meg, hogy mi van ha kötöszködik mely el egy kivizsgálásra amin megálapitják hogy ez van.
2017. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!