Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportmasszőröknél alap h...

Sportmasszőröknél alap h "happy end"-es masszázst várnak felsőbb körökben, főleg válogatott keretben?

Figyelt kérdés

pletykaszinten azt hallom h persze nem mondják ezt ki, de azért a válogatott kerettag sportoló fiúk ezt eléggé elvárják, pontosabban tulképpen természetesként kezelik.


az a helyzet h pont válogatott sportoló mondta nekem, de akkor ha keresnek masszőrt élsportolókhoz, erre számítson az ember mindenképp?


Sportolók mit mondtok itt névtelenül? mennyire pletyka és mennyire valóság?


2017. szept. 26. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kicsit lenne fura,hogy ha a 120 kilós nagy állat,péklapát tenyerű férfi masszőröm megkérdezné a végén,hogy-Happy finis legyen a végén töki?

Szégyen,hogy feltetted ezt a kérdést.Intim meló egyértelműen,de attól még nem prostituáltak a benne dolgozózók,nem azért tanultak és képezték magukat éveket és szereztek presztízst a szakmájukban,hogy arra szoruljanak,hogy fa/szt verjenek pénzért.

2017. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én nem tartom ezt prostitúciónak ... viszont ha első kézből hallottam, akkor csak elhiszem. igaz ott azt mondta a srác h eleve csak csaj masszőrt vettek fel, és hát a srácok meg voltak elégedve vele.

tökre bírom az ilyen beszólásokat, mi a szégyen ebben? manusoknál detto amúgy, mesélte h versenyen dél-koreaiak voltak mellettük, és a masszőr tök simán kiverte a sportolóknak miután meggyúrta őket. amolyan teljes relax, végül is van benne vmi.

bocs, de nem én találtam ki ... aztán aki leginkább lázong ellene ... na ugye inkább ne firtassuk.


csak arra lennék kíváncsi h mennyire általános vagy csak X és Y sportágakban van?

2017. szept. 26. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy hozzád hasonló gondolkodású csajom.Elment egy melót megnézni és mesélte,hogy tök jó ő szívesen kipróbálná,mert meg kell masszírozni az embereket és kap érte 10ezer forintot/ember.Mondtam aha persze,ennyit a fa/szverők kapnak egy masszázsért.-Ja igen a végén azt is kell.-És ez neked nem gáz?-Nem,miért?-Megálltam a kocsival és mondtam neki,hogy itt a fuvar vége,kifelé és nem akarom többet látni.

Pénzért farkat verni prostitúció.És nem arról van szó,voltam én is ilyen csajnál aki kicsit tapicskolt,bekent aztán kicsapta,teljesen jó volt,de nem ugyanaz a két dolog.A sportmasszázs nem végződik farokveréssel és barátnőnek nem válaszok prostituáltat,annak ellenére,hogy fontos és hasznos szakmának tartom azt is.

2017. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nézd, oké, téged is megértelek, na meg az is jó kérdés h párjának kit választ az ember, de ahogy nekem elmondták a srácok, ezt abszolút semleges munkaként tekintik, és ezen kívül legtöbbször semmiféle közelebbi kapcsolat nincs a sportoló srác és a masszőrcsaj avagy masszőrsrác között (na mert ilyen is van állítólag nem is olyan ritka).


de azt hiszem, ismét egy olyan tabuterületre tévedtem, ahol nem várhatok valós választ, na meg egy elég szűk körről beszélünk, akiknél ez működik, méghozzá úgy h közben ők is tagadják persze a nyilvánosság fele. így a 99,9% nyilván abszurdumnak tartja.

de végül is igaz ami igaz, miért pont itt reméltem élsportolóktól választ :)


na jó, spongyát rá, ez van.

2017. szept. 27. 10:16
 5/6 A kérdező kommentje:

de azért azt gondolom megértitek h inkább hiszek 2-3 olyan srácnak aki benne van a legmagasabb élsportolói körökben, mint aki itt most támad és elmondja, hogy márpedig ilyen nincs.

most nem? a helyetekben nem ezt tennétek? ez egy olyan dolog h kimondani nyíltan sose fogják, ellenben ha nem vagy rá vevő a legnagyobb természetességgel, akkor rövid úton kivágnak az állásodból. (és nem, ez tényleg nem prosti-munka, nem úgy megy ez h 10 ezer/fő, ahogy nekem elmondták, itt fix de elég jó lóvéjuk van a masszőröknek, és hát a munkakörükben kimondatlanul benne van ez is)


Most megint el leszek hordva, de azt is értem a fent leírtak miatt, szal no problem ...

2017. szept. 27. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, egy rendes sport-masszázs után sok mindenhez van kedve az embernek, de pont arra, hogy még erekciót produkáljon... Egy sport-masszázs után normális esetben úgy érzed magad, mint akit összevertek. Kétszer.
2017. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!